Jesteś tutaj:-, Newsy, Tablety-Chuango G5 Plus wzbogacony o nowe funkcje

Chuango G5 Plus wzbogacony o nowe funkcje

Kilka lat po wprowadzeniu czołowego produktu marki Chuango – G5, nadszedł czas na jego udoskonaloną wersję, G5 +, która właśnie weszła na rynek. Pomimo, że pod względem designu produkt nie odbiega od poprzedniej wersji, to biorąc pod uwagę opinie klientów wprowadzono kilka udoskonaleń, m.in. wykorzystanie nowoczesnej technologii tagów RFID w formie breloków, które pozwalają na szybkie rozbrojenie alarmu.


Ponadto, dla jeszcze lepszej ochrony, użytkownik zostanie natychmiast powiadomiony o próbie włamania poprzez wiadomość wysłaną z centrali na Twojego smartfona. Dla czujników można zaprogramować odpowiedni harmonogram w taki sposób, aby się automatycznie włączały w godzinach, w których jesteśmy poza domem.

System alarmowy G5 + posiada wiele możliwości odpowiedniego zabezpieczenia zarówno Twojego domu, jak i garażu, biura, łodzi i wielu innych pomieszczeń dzięki szerokiej gamie czujników, o które można wzbogacić podstawowy sprzęt. Dodatkową korzyścią jest brak konieczności nawiercania nieestetycznych otworów montażowych i okablowania, a prosta, samodzielna instalacja pozwala uniknąć dodatkowych kosztów.

Szczegółowe informacji na temat zmian w systemie możemy znaleźć na stronie producenta.

KanAutor |2017-06-12T09:44:49+02:0012 czerwca 2017 09:44|Kategorie: Inne, Newsy, Tablety|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.