Jesteś tutaj:-, Newsy, Oprogramowanie, Tablety-Niczego nie zostawiajmy przypadkowi

Niczego nie zostawiajmy przypadkowi

G DATA przedstawiła na targach CeBIT 2016 nowy moduł do monitoringu infastruktury IT.


Od drukarki do serwera, wraz z G DATA Network Monitoring, menedżerowie IT mogą łatwo i szybko monitorować sytuacje korporacyjnej sieci z dowolnego miejsca na świecie. Niezauważone awarie poszczególnych komponentów sprzętu, serwerów, usług czy sklepu online to już przeszłość. Administratorzy, dzięki konfigurowalnym zasadom, informacjom oraz statystkom w czasie rzeczywistym, są na bieżąco informowani o pojawiających się nieprawidłowościach, nawet jeśli dotyczy to wyłącznie wymiany zużytych kartridży. G DATA zaprezentowała Network Monitoring na targach CeBIT 2016.


Przestoje bądź obniżenie efektywności infrastruktury IT narażają przedsiębiorstwa na poważne straty finansowe. Ale administratorzy posługujący się G DATA Network Monitoring, otrzymują cenne informacje, pozwalające zminimalizować czas nieprzewidzianych awarii i znacznie zwiększyć produktywność działów IT.

Za pomocą kilku kliknięć, administratorzy definiują reguły dostosowane do indywidualnych wymagań przedsiębiorstwa i tym samym mogą monitorować każde urządzenie znajdująca się w sieci. Przejrzysty panel wraz z prostym systemem sygnalizacji świetlnej, pozwala menedżerom IT śledzić status w dowolnym czasie.

Opcjonalny moduł monitorowania sieci może być dołączany do istniejących już licencji G DATA AntiVirus Business , Client Security Business , Endpoint Protection Business lub Managed Endpoint Security.

źródło: G DATA

KanAutor |2016-04-05T07:09:48+02:005 kwietnia 2016 07:09|Kategorie: Inne, Newsy, Oprogramowanie, Tablety|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.