Jesteś tutaj:-, Samsung, Sprzęt, Tablety, Targi i konferencje-Acer Chromebook R11 – 4 tryby ułatwiające pracę i rozrywkę w cenie od 1299 PLN

Acer Chromebook R11 – 4 tryby ułatwiające pracę i rozrywkę w cenie od 1299 PLN

Acer przedstawił w czasie IFA pierwszy na świecie konwertowalny Chromebook R 11. Urządzenie umożliwia przejścia między czterema trybami pracy: laptopa, tabletu, wyświetlacza i multimediów, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z tego urządzenia w wielu różnych miejscach i sytuacjach.

Acer Chromebook R11
Acer Chromebook R11

Chromebook R 11 posiada opatentowany zawias, umożliwiający obrót ekranu o 360 stopni. Zawias z podwójnym momentem obrotowym powoduje, że wyświetlacz jest bezpieczny i stabilny podczas obsługi dotykowej i płynnie przechodzi między różnymi trybami pracy. Kierunek emisji dźwięku automatycznie dostosowuje się do zmiany ułożenia urządzenia.

  • Użytkownicy mogą korzystać z trybu laptop, gdy zamierzają wygodnie pisać na klawiaturze lub też gdy potrzebują wysłać dużą ilość komunikatów.
  • Po obrocie wyświetlacza o 180 stopni i ustawienie Chromebooka w tryb wyświetlacza pozwala wygodnie oglądać multimedia.
  • Tryb namiotu daje możliwość pracy w zatłoczonych, ciasnych miejscach i podczas podróży.
  • Obrót wyświetlacza o 360 stopni spowoduje przejście w tryb tabletu, sprawiający, że przeglądanie treści w Internecie jest wygodniejsze.

Chromebook R 11 ma grubość jedynie 19,2 mm i waży mniej niż 1,25 kg. Został zaprojektowany tak, by idealnie zmieścić się w torbie czy plecaku. Przesył danych jest wyjątkowo szybki dzięki technologii bezprzewodowej łączności 2×2 MIMO 802.11ac. Chromebook R 11 napędzany jest przez procesor Intel® Celeron, posiada port USB 3.0, uruchamia się błyskawicznie, a jego bateria umożliwia pracę nawet przez 9,5 godziny.

Chromebook R 11 łączy świetną wydajność z designem. Dzięki technologii nanodruku górna pokrwa zawiera teksturowe, metaliczne wykończenie. Ekran HD (1366 x 768) 11,6 cala charakteryzuje się szerokimi kątami widzenia. Chromebook R 11 został wyposażony w kamerę internetową HD z funkcją HDR (High Dynamic Range) pomagającą w poprawie ekspozycji kadru. Ekran LCD z podświetleniem LED może być obsługiwany dotykowo i wspiera 10-puktową obsługę multi-touch, dzięki czemu nawigacja stron internetowych i korzystanie z aplikacji stają się łatwiejsze.

Acer Chromebook R 11 jest urządzeniem dla klientów, którzy chcą przeglądać, edytować i tworzyć pliki w programach typu Google Docs. Chromebooki są łatwe w użyciu, a z ich pomocą można łatwo dzielić się treściami z innymi użytkownikami, jednocześnie mając dostęp do własnych dokumentów online z każdego miejsca i sprzętu. Gromadzenie danych na Google Drive jest bezpieczne oraz gwarantuje, że najnowsza wersja pliku jest zawsze dostępna oraz że jest on chroniony i bezpieczny nawet w przypadku kradzieży urządzenia.

Kwestia bezpieczeństwa jest kluczowym czynnikiem system operacyjnego Chrome, ponieważ jest on automatycznie aktualizowany i chroniony przez ciągle zmieniającymi się zagrożeniami czyhającymi na użytkownika.

Ceny oraz dostępność

Acer Chromebook R 11 będzie dostępny w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce w cenach od 1299 PLN. Daty wprowadzenia na rynek zostaną podane przed wprowadzeniem do sprzedaży.

źródło: Acer

KanAutor |2015-09-04T15:35:45+01:004 września 2015 15:35|Kategorie: Newsy, Samsung, Sprzęt, Tablety, Targi i konferencje|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. spierdalaj 10 stycznia 2017 w 07:22 - Odpowiedz

    Gompom

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.