Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Tablety-Dell Latitude 12 Rugged – tablet o wzmocnionej konstrukcji

Dell Latitude 12 Rugged – tablet o wzmocnionej konstrukcji

Dell zapowiedział wprowadzenie do oferty nowego rozwiązania w klasie Rugged tablet PC. Latitude 12 Rugged ma zapewnić maksymalną mobilność i jednocześnie dużą wydajność.


Nowy model wytrzymałego tabletu jest oparty na procesorze Intel Core M piątej generacji, pamięci DDR2 4GB i dysku Flash 128GB. Matryca 11,6 cala oferuje rozdzielczość HD (1280 x 720 pikseli) i została przystosowana do pracy w terenie – można go obsługiwać również w rękawiczkach. Precyzyjny dotykowy ekran pojemnościowy Multi-Touch jest odporny na uszkodzenia dzięki zastosowaniu Technology Gorilla Glass. Sprzęt ma wzmocnioną konstrukcję. Jest odporny na zalanie, upuszczenie z wysokości 1,2 m, ekstremalnie niskie i wysokie temperatury, oraz działanie piasku i kurzu. Do zasilania jest zastosowana dwuogniwowa bateria z możliwością wymiany bez konieczności wyłączania sprzętu. Tablet pozwala pracować przez 12 godzin.

Warto zauważyć, że Dell Latitude 12 Rugged oferuje moduł Wi-Fi 802.11 ac, a także – jako wyposażenie opcjonalne – mobilną łączność szerokopasmową i dedykowany moduł GPS. Tablet jest również wyposażony w interfejs dokujący typu pogo-pin, który pozwala na rozbudowę o dodatkowe moduły i daje możliwość podłączenia do ekosystemu obejmującego stację dokującą w biurze lub pojeździe oraz dodatkową, pełnowymiarową klawiaturę.

źródło: T-Mobile Trendy

KanAutor |2015-08-04T08:54:53+01:004 sierpnia 2015 08:54|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Tablety|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.