Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Tablety, Telefony-Gmail lepszy i wolny od spamu

Gmail lepszy i wolny od spamu

Żeby lepiej powstrzymywać niechciane wiadomości od pojawiania się w Waszej skrzynce odbiorczej, Google zaktualizował filtry spamu w Gmail. Teraz jeszcze lepiej rozpoznają niechciane wiadomości, które podstępnie chciały się przedrzeć do Waszej skrzynki, szybko uczą się, które wiadomości uznajecie za niechciane (poprzez kliknięcie na „Zgłoś spam”) i jeszcze bardziej pomagają zapobiegać wyłudzeniom, dzięki lepszemu śledzeniu trasy wiadomości i precyzyjniejszemu rozpoznawaniu nadawcy.

Dodatkowo, uruchomiono narzędzie Gmail Postmaster Tools, które pozwoli nadawcom lepiej monitorować informacje dotyczące wysłanych wiadomości, co z kolei może przełożyć się na bardziej precyzyjne identyfikowanie spamu. Firmy we współpracy z Google mogą bowiem lepiej określić, jak powinien działać algorytm, by mail zawierający pożądaną treść nie został potraktowany jako spam.

źródło: Blog Google

KanAutor |2015-07-13T15:17:07+01:0013 lipca 2015 15:17|Kategorie: Internet, Newsy, Sprzęt, Tablety, Telefony|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Z 13 lipca 2015 w 19:24 - Odpowiedz

  Masońska skrzynka, M z logo poczty takie samo jak na fartuszkach lożowców 😀 Poczta podrzędna, fakt ze ze spamem radzą sobie dobrze ale nic poza tym. Jak była stale monitorowana tak pozostała. Lepsza i bardziej prywatna skrzynka to openmailbox, wada niestety leży we Francji czyli UnijnoEuropejskie prawa do dostępu do danych funkcjonują. Ale nadrabia wbudowaną obsługą PGP z poziomu webmaila.

  • Stentor 14 lipca 2015 w 02:36 - Odpowiedz

   Istnieje poważne ryzyko że zakamuflowany na tle niezakamuflowanych wyróżnia się na tyle że pierwszy bedzie brany na celownik przez tych przed którymi się kamufluje .
   A jeszcze inaczej . Nie przyszło Ci na myśl że być może ktoś tworzy takie miejsce żeby zebrać takich którzy mają coś do ukrycia właśnie w nich?

 2. KarolSk 14 lipca 2015 w 09:44 - Odpowiedz

  Z: Ty to musisz same tajne dokumenty przesyłać albo swoje roznegliżowane fotki skoro tak bardzo zależy Ci na PGP i tym podobnych sprawach. Rozumiem, że „Z” to też skrót przynajmniej od „Zorro”?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.