Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, Newsy, Tablety-D-Link DCS-855L – elektroniczna niania z kamerą Baby Monitor za 649 zł (wideo)

D-Link DCS-855L – elektroniczna niania z kamerą Baby Monitor za 649 zł (wideo)

DCS-855L to ruchoma kamera, którą jako pierwszą z serii elektronicznych niań, wyposażono w mechanizm obrotu i pochyłu. Umożliwia obserwowanie otoczenia w promieniu 340°, dzięki czemu pod nadzorem znajduje się praktycznie cały dziecięcy pokój.

D-Link DCS-855L
D-Link DCS-855L

Zarządzanie kamerą i dostępnymi funkcjami jest możliwe za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mydlink Baby przeznaczonej na urządzenia z systemem Android™ oraz iOS. W kamerę wbudowano czujnik dźwięku, dzięki któremu można wykryć płacz i ruch dziecka. Rodzice otrzymują informację o takich zdarzeniach dzięki funkcji automatycznych powiadomień. Dwukierunkowe przesyłanie dźwięku sprawia że za pośrednictwem kamery można mówić do dziecka, by je uspokoić nawet jeśli znajduje się w innym pokoju. Natomiast przy użyciu jednego przycisku możliwe jest odtworzenie maluchowi przed snem jednej z wgranych do urządzenia kołysanek, utworów muzycznych lub audiobooków zdalnie, z poziomu tabletu bądź smartfona.

W monitorowaniu poczynań dziecka szczególnie przydatna jest zintegrowana funkcja PTZ (pochylania, obrotu i przybliżenia), która znacząco rozszerza zastosowanie kamery. Gdy dziecko samo bawi się w pokoju można z niej skorzystać do takiego ustawienia kamery, by zawsze znajdowało się ono w polu widzenia. Za pomocą czterokrotnego zoomu można przybliżać wybrane obszary, dzięki czemu można na przykład powiększyć twarz dziecka i zrobić zdjęcie. EyeOn Baby Monitor HD 360 pozwala robić zdjęcia w jakości HD nie tylko w normalnych warunkach oświetleniowych. Automatycznie aktywujące się z nastaniem ciemności diody LED umożliwiają wykonywanie wyraźnych ujęć w dużej rozdzielczości także w nocy.

Elektroniczna niania z kamerą Baby Monitor HD 360 (DCS-855L) będzie dostępna na początku lipca w Polsce w sugerowanej cenie 649 zł.

Źródło: D-Link Polska

KanAutor |2015-06-12T10:19:57+01:0012 czerwca 2015 10:19|Kategorie: Android, Gadżety, Inne, Newsy, Tablety|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.