Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Tablety-Inteligo: Nawet 1000 zł na świąteczne prezenty

Inteligo: Nawet 1000 zł na świąteczne prezenty

Dla klientów Inteligo ruszył właśnie konkurs, w którym mogą oni zdobyć 100, 150, 200, 500 lub 1000 złotych na świąteczne prezenty.

Aby wziąć udział w konkursie, należy pomiędzy 21 listopada a 12 grudnia założyć lub odnowić dowolną lokatę w Inteligo oraz dokonać jak najwięcej transakcji telefonem za pomocą płatności mobilnych IKO – liczą się płatności dokonane w sklepach tradycyjnych oraz w internecie za pomocą usługi „Płacę z IKO”. Konkurs jest także skierowany do posiadaczy igo lokaty niepowiązanej z kontem w Inteligo – jeżeli aktywują portmonetkę IKO na numerze telefonu podanym we wniosku o igo lokatę.

Warunkiem udziału w konkursie jest również przesłanie na adres iko.konkurs@pkobp.pl wiadomości o tytule „Zgłoszenie udziału w konkursie Inteligo” i treści „Akceptuję treść regulaminu konkursu” z adresu e-mail wskazanego przez klienta w danych Konta prywatnego Inteligo lub we wniosku o igo lokatę.

O wygranej decyduje liczba wykonanych w czasie trwania konkursu transakcji przy użyciu IKO. W konkursie przewidziano 5 nagród: 100, 150, 200, 500 i 1000 złotych, które zostaną przekazane zwycięzcom po jego zakończeniu za pomocą przelewu na numer telefonu w aplikacji IKO. Regulamin konkursu jest dostępny w serwisie www.inteligo.pl.

Za pomocą telefonu z aplikacją IKO można płacić w ponad 60 tysiącach terminali w punktach handlowo-usługowych, wypłacać gotówkę z 3 tysięcy bankomatów PKO bez użycia karty, dokonywać przelewów na numer telefonu, płacić za zakupy w 8 tysiącach sklepów internetowych oraz generować czeki IKO, które można realizować w sklepach i bankomatach bez potrzeby połączenia z Internetem.

Z IKO może korzystać każdy posiadacz konta prywatnego oraz firmowego Inteligo, a także osoby nieposiadające konta. Nie jest do tego potrzebny specjalny, drogi smartfon, ani moduł NFC. Bezpłatną aplikację IKO można zainstalować na telefonach z systemami operacyjnymi Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry, Google Play, Apple App Store, Sklepu Windows Phone), zamawiając w serwisie transakcyjnym Inteligo lub w serwisie inteligo.pl/pobierz-iko.

źródło: PKO Bank Polski

Kan

Autor |2013-11-21T12:57:02+01:0021 listopada 2013 12:57|Kategorie: Konkurs, Newsy, Sprzęt, Tablety|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. AdamRbk 27 listopada 2013 w 09:15 - Odpowiedz

    po ostatnich problemach z pieniędzmi to ja podziękuję bank pokazał że aby doprowadzić wszystko do ładu potrzebuje kilka dni hehe nawet przelewu nie szło zrobić

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile