Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Wydarzenia-TP-Link Archer TX20UH – nowa karta sieciowa USB z Wi-Fi 6

TP-Link Archer TX20UH – nowa karta sieciowa USB z Wi-Fi 6

TP-Link prezentuje kartę sieciową Archer TX20UH ze złączem USB, pozwalającą na uzyskanie prędkości transmisji Wi-Fi do 1800 Mb/s. Zewnętrzne, regulowane anteny o wysokim zysku zapewnią stabilną i szybką pracę. Produkt świetnie sprawdzi się u użytkowników, którym zależy na szybkości i niezawodności transmisji nawet w trudniejszych warunkach.

Urządzenie pracuje w standardzie 802.11ax i oferuje do 1800 Mb/s łącznej przepustowości w dwóch pasmach transmisji: do 574 Mb/s w paśmie 2.4GHz oraz do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz. Zgodność z technologią Wi-Fi 6 gwarantuje swobodne korzystanie z wieloosobowych gier sieciowych, rozmów VoIP czy strumieniowej transmisji materiałów wideo. Protokół szyfrowania WPA3 zapewnia bezpieczeństwo transmisji na najwyższym poziomie. Protokół USB nie będzie wąskim gardłem podczas używania karty. Dzięki złączu USB 3.0 prędkości transferu są nawet 10x wyższe niż w przypadku USB 2.0. Podstawka i regulowane, mocne anteny pozwolą umiejscowić kartę w miejscu, gdzie zasięg będzie najstabilniejszy.

Archer TX20UH 3

Technologia MU-MIMO, w którą wyposażono kartę, pozwala na jednoczesną komunikację z kilkoma urządzeniami klienckimi, co znacząco poprawia ogólną wydajność sieci. Technologia Beamforming wspiera z kolei zasięg i stabilność połączeń Wi-Fi kierując wiązkę sygnału sieci bezprzewodowej w stronę routera czy punktu dostępowego. Technika OFDMA umożliwia transport wielu paczek do kilku urządzeń w tym samym czasie (w przeciwieństwie do Wi-Fi 802.11ac, które umożliwia transport tylko jednej paczki na raz). Znacząco poprawia to wydajność zarówno pobierania, jak i wysyłania danych.

Archer TX20UH 1

Konfiguracja produktu jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć go do komputera, a system operacyjny automatycznie zainstaluje sterowniki. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows i Mac OS.

Karta sieciowa TP-Link Archer TX20UH jest już dostępna w sprzedaży w cenie ok. 220 zł. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją. Więcej informacji na temat Archera TX20UH dostępnych jest na stronie internetowej.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.