Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Rozrywka, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7-RE300 – pierwszy wzmacniacz sieci bezprzewodowej w technologii OneMesh™ od TP-Link

RE300 – pierwszy wzmacniacz sieci bezprzewodowej w technologii OneMesh™ od TP-Link

Jeśli istnieje problemy z zasięgiem WiFi, gdy ciągle traci się połączenie przemieszczając się po domu, a sieć nieustannie się buforuje – nowy wzmacniacz sieci bezprzewodowej TP-Link RE300 z technologią OneMesh jest – według producenta – rozwiązaniem tych problemów.

RE300 pracuje w standardzie 802.11ac. Wzmacniacz rozgłasza WiFi z prędkością sięgającą 300Mb/s
w paśmie 2,4 GHz i 867Mb/s w paśmie 5 GHz, eliminując tym samym martwe strefy oraz zapewniając stabilne i płynne połączenie bezprzewodowe w całym domu. Dzięki temu bez przeszkód można grać online bez opóźnień, streamować wideo w rozdzielczości 4K i wykonywać jednocześnie wiele bardzo obciążających sieć zadań.

RE300 to pierwszy wzmacniacz sygnału w portfolio TP-Link, który został wyposażony w technologię OneMesh, która dzięki płynnemu roamingowi zapewnia nieprzerwaną transmisję danych podczas przemieszczania się po domu. Technologia  OneMesh automatycznie łączy urządzenia znajdujące się w sieci WiFi z routerem lub wzmacniaczem o najsilniejszej w danym momencie sile sygnału. Proces ten jest niezauważalny dla użytkownika, dzięki czemu gwarantuje maksimum wygody.

Aby w pełni korzystać z udogodnień sieci Mesh, nie będzie konieczna wymiana wszystkich urządzeń. Wystarczy zaktualizować firmware swojego routera do wersji OneMesh. Pełna lista urządzeń TP-Link, które zostaną objęte aktualizacją oraz tych, które już występują w wersji OneMesh™, znajduje się tutaj.

Atutem RE300 jest także technologia inteligentnego wyboru ścieżki (Adaptive Path Selection), umożliwiająca pracę sieci na najwyższych obrotach. Urządzenie posiada również tryb wysokiej prędkości. Dzięki niemu można utworzyć jedno ultraszybkie połączenie, doskonałe do streamingu w jakości HD i do gier online.

Urządzenie RE300 jest proste w konfiguracji. Wystarczy nacisnąć przycisk WPS na routerze,
a następnie na wzmacniaczu, by skonfigurować sieć Mesh. Inteligentny sygnalizator RE300, przez wskazanie siły sygnału, błyskawicznie pomaga znaleźć najlepszą lokalizację dla urządzenia, pozwalającą uzyskać optymalny zasięg sieci.

Zarządzanie siecią Mesh umożliwia aplikacja TP-Link Tether. Teraz na każdym urządzeniu mobilnym
z systemem operacyjnym iOS lub Android użytkownik może monitorować stan wzmacniacza sygnału, kontrolować jego funkcje oraz zmieniać ustawienia.

Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją.Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.