Jesteś tutaj:-, Poradniki, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-Jak w wakacje korzystać z domowej sieci Fritz

Jak w wakacje korzystać z domowej sieci Fritz

AVM radzi jak w gorące dni korzystać z sieci domowej FRITZ!  W tekście pisze o udostępnianiu gościom swojego WiFi za pomocą funkcji Hotspot, o oglądaniu TV w plenerze oraz inteligentnej klimatyzacji.

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w to lato, a do sprytnego zarządzania siecią domową zaangażuj router FRITZ!Box: udostępniaj gościom swoje WiFi za pomocą funkcji Hotspot, pozwól prawdziwym kibicom cieszyć się meczami dzięki FRITZ!App TV i FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, a inteligentnemu gniazdku FRITZ! kontrolować temperaturę w domu, niezależnie od piłkarskich emocji. Więcej wskazówek znajdziesz na https://pl.avm.de/poradnik/ .

 

Robisz grilla? Daj gościom dostęp do WiFi

Konfiguracja FRITZ! Hotspot dla gości, którzy u Ciebie grillują i imprezują jest dziecinnie prosta: wystarczy aktywować tę funkcję  w polu „Sieć bezprzewodowa” w interfejsie użytkownika routera FRITZ!Box. Nowe oprogramowanie FRITZ!OS 7 ułatwi wybór funkcji FRITZ! Hotspot: jako użytkownik możesz zadecydować czy udostępniana gościom sieć bezprzewodowa będzie otwarta czy zabezpieczona hasłem. Jednak niezależnie od tego, którą z tych opcji wybierzesz, udostępnienie drugiego połączenia bezprzewodowego przez router FRITZ!Box pozwoli gościom na swobodne korzystanie z Internetu bez dostępu do Twojej sieci domowej. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym poradniku.

AVM Lato w domu z FRITZ male

AVM Lato w domu z FRITZ male

Oglądaj telewizję w plenerze

Z pomocą FRITZ!App TV oraz FRITZ!WLAN Repeater DVB-C możesz odbierać ulubione programy telewizyjne na każdym smartfonie i tablecie. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację, a Twoje urządzenie mobilne automatycznie wykryje sygnał programów telewizyjnych emitowany przez wzmacniacz DVB-C za pośrednictwem szybkiej bezprzewodowej sieci LAN. To idealne rozwiązanie jeśli chcesz oglądać mecze Pucharu Świata w ogrodzie lub na tarasie. Rozwiązanie jest kompatybilne także z odtwarzaczem VLC media player, dzięki czemu spełni wymagania zwolenników oglądania telewizji na laptopach i komputerach stacjonarnych.

Inteligentna klimatyzacja

W gorące letnie dni inteligentne gniazdka FRITZ!DECT 200 i 210 zadbają o temperaturę w domu. Użytkownik potrzebuje dwóch urządzeń FRITZ!DECT, aby ustawić je jako grupę w interfejsie użytkownika routera FRITZ!Box. W obszarze Smart Home w interfejsie FRITZ!Box należy kliknąć w przycisk „Nowa Grupa” i aktywować opcję „Temperatura”. Jeśli temperatura w pomieszczeniu przekroczy ustawioną wartość, inteligentne gniazdko FRITZ!DECT automatycznie włączy klimatyzację lub wiatrak, zapewniając tym samym komfort i wydajne ochłodzenie wnętrza.

Autor: AVMAutor |2018-07-04T19:03:42+01:004 lipca 2018 19:03|Kategorie: Newsy, Poradniki, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.