Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-TP-Link LTE M7200 – mobilny hotspot dla 10 urządzeń jednocześnie

TP-Link LTE M7200 – mobilny hotspot dla 10 urządzeń jednocześnie

Niewystarczający dostęp do Internetu w podróży? Rozwiązaniem jest przenośny hot spot LTE M7200 od TP-Link.

Każdy, kto lubi podróżować wie, że dostęp do Internetu pozwala zająć czas i przejechać niepostrzeżenie nawet kilkaset kilometrów. Niestety, w środkach transportu, nie zawsze jest WiFi. Rozwiązaniem jest mobilny hotspot TP-Link M7200, obsługujący połączenia LTE. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu można podłączyć do Internetu bezprzewodowo nawet 10 urządzeń jednocześnie, wykorzystując tylko jedną kartę SIM. Tablety, smartfony i inne sprzęty mobilne będą działały wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Można oczywiście udostępniać Internet z telefonu, ale M7200 pozwala oszczędzić baterię smartfona, który może przydać się np. do robienia zdjęć lub zamówienia taksówki. W pełni naładowany akumulator hotspota M7200, o pojemności 2000mAh, wystarcza na 8 godzin nieustannej pracy. M7200 jest także znakomitym rozwiązaniem w przypadku podróży zagranicznych. Aby nie płacić za transfer danych, wystarczy włożyć do urządzenia kartę pre-paid  od lokalnego operatora i po prostu korzystać z Internetu.

Mobilne urządzenie LTE M7200 jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem w serii mobilnych hotspotów od TP-Link. Z pewnością nie obciąży nadmiernie budżetu osób, które będą mogły korzystać z sieci w czasie wyjazdów lub podczas wyszukiwania i oglądania w Internecie różnych treści.

Konfiguracja M7200 jest bardzo łatwa i błyskawiczna – wystarczy włożyć kartę SIM, włączyć
i zarządzać nim poprzez aplikację tpMiFi, dostępną na urządzenia mobilne.

Specyfikacja techniczna urządzenia jest dostępna na stronie TP-Link. Mobilny hotspot LTE M7200 jest dostępny w sprzedaży i objęty został 24-miesięczną gwarancją.

źródło: TP-LinkAutor |2018-04-25T12:45:39+02:0025 kwietnia 2018 12:45|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Set 25 kwietnia 2018 w 22:00 - Odpowiedz

    Kupuje ktoś te mobilne hotspoty, gdy każdy smartfon udostępnia internet?

  2. […] świetnie się prezentuje, a także gwarantuje wieloletnią użyteczność. To można powiedzieć przenośny hotspot dla wymagających użytkowników, dla wszystkich, którzy chcą korzystać z Internetu na poziomie, bez przeszkód i innych […]

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.