Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-TP-Link RE270K – wzmacniacz sygnału WiFi i inteligentne gniazdko w jednym

TP-Link RE270K – wzmacniacz sygnału WiFi i inteligentne gniazdko w jednym

Niewielkie urządzenie RE270K to nie tylko wzmacniacz sygnału, ale także inteligentne gniazdko, dzięki któremu można zdalnie zarządzać siecią oraz podłączonymi do niego urządzeniami: oświetleniem, grzejnikami, wentylatorami czy wieloma innymi sprzętami obecnymi w każdym domu czy biurze.

RE270K to niezawodne urządzenie do rozszerzania zasięgu WiFi. Jego zewnętrzne anteny zapewniają szybkie i stabilne połączenie z siecią. Współpracuje z każdym routerem bezprzewodowym, dostarczając sygnał nawet w trudno dostępne miejsca. Za pomocą RE270K można wzmocnić sieć i wyeliminować martwe strefy w domu czy biurze.

TP-Link RE270K

TP-Link RE270K

Niewielkie urządzenie RE270K to nie tylko wzmacniacz sygnału, ale także inteligentne gniazdko, dzięki któremu można zdalnie zarządzać siecią oraz podłączonymi do niego urządzeniami: oświetleniem, grzejnikami, wentylatorami czy wieloma innymi sprzętami obecnymi w każdym domu czy biurze. Obsługa RE270K jest niezwykle prosta za sprawą intuicyjnej aplikacji Kasa (dostępnej zarówno w iOS, jak i na Androidzie), która także pomoże określić najlepsze miejsca do zainstalowania wzmacniacza. Po sparowaniu z urządzeniem Amazon Alexa smart plug można także obsługiwać za pomocą poleceń głosowych.

Wzmacniacz  RE270K pracuje w najnowszym standardzie WiFi 802.11ac z prędkością do 750Mb/s i posiada wydajny, gigabitowy port Ethernet, pozwalający podłączyć do sieci również urządzenia bez modułu WiFi, takie jak na przykład telewizor, czy konsola do gier.

RE270K to kolejne urządzenie Smart od TP-Link, którym można sterować za pomocą dedykowanej aplikacji Kasa. Do tej pory w portfolio firmy znajdowały się inteligentne żarówki LED oraz gniazdka.

Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją.

źródło: TP-LinkAutor |2018-03-22T13:04:09+02:0022 marca 2018 13:04|Kategorie: Internet, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. […] TP-Link RE270K – wzmacniacz sygnału WiFi i inteligentne gniazdko w jednym  Telix.pl […]

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.