Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Sprzęt sieciowy-Bitebird – internet LTE zawsze pod ręką

Bitebird – internet LTE zawsze pod ręką

Linie lotnicze Air France KLM nawiązały współpracę z firmą telekomunikacyjną Transatel, aby zaoferować podróżnym rozwiązanie mobilne Bitebird. Kieszonkowy hotspot WiFi w technologii 4G zapewnia łączność z internetem podczas zagranicznych wojaży bez jakichkolwiek opłat roamingowych. Bitebird to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozostać online w trakcie całej podróży.

Air France KLM - Bitebird
Air France KLM – Bitebird

Chciałbyś pozostać online podczas wyjazdów zagranicznych bez konieczności ponoszenia wysokich opłat za internet? Teraz jest to możliwe dzięki porozumieniu Air France KLM z firmą Transatel. Kieszonkowy hotspot zapewnia bezpieczną łączność z siecią internetową podczas pobytu za granicą bez ponoszenia kosztów roamingowych. Rozwiązanie jest dostępne w coraz większej liczbie krajów na całym świecie, a opłaty są naliczane według lokalnych taryf. Można z niego korzystać także w Polsce.

Bitebird to małe, poręczne urządzenie, które bez problemu mieści się w kieszeni. Dzięki temu łączność z internetem można mieć zawsze w zasięgu ręki. Jego atutem jest także to, że pozwala uniknąć wysokich opłat roamingowych, gdyż każdy użytkownik uiszcza wyłącznie opłaty za internetowy transfer według taryf obowiązujących w miejscu, w którym właśnie przebywa. Poza tym, Bitebird pozwala jednocześnie połączyć z internetem nawet 10 urządzeń (smartfon, tablet PC).

Bitebird
Bitebird

Jak to działa?

Bitebird łączy się z globalną siecią GSM za pomocą inteligentnej, zintegrowanej karty SIM. Urządzenie konwertuje sygnał GSM na sygnał Wi-Fi. W krajach, w których działa, Bitebird rozpoznawany jest automatycznie, natychmiast zapewniając dostęp do internetu.
W optymalnym środowisku bez zakłóceń, teoretyczny zasięg sygnału Wi-Fi wynosi 100 metrów. Jednak zasięg sieci Wi-Fi może być różny w zależności od sytuacji. Im bliżej znajdują się urządzenia do jego odbioru, tym sygnał Wi-Fi będzie silniejszy. W przypadku jakichkolwiek barier (takich jak na przykład ściany, sufity i meble) pomiędzy danym urządzeniem a Bitebird WiFi, siła sygnału Wi-Fi może być osłabiona. W takiej sytuacji wystarczy przesunąć urządzenie bliżej Bitebird.

Bitebird działa już w 46 krajach, a lista będzie systematycznie poszerzana o kolejne państwa. Pasażerowie linii Air France i KLM mogą już kupić hotspot WiFi 4G (w pakiecie z przedpłaconą kartą SIM o wartości 50 EUR) za 55 980 Mil programu lojalnościowego Flying Blue na stronie store.flyingblue.com. Hotspot wraz z doładowaniem można też kupić na stronie www.bitebird.com, gdzie jest dostępny w różnych opcjach cenowych.

W pakiecie z kartą SIM hotspot Bitebird zapewnia bezpieczne połączenie szyfrowane za pomocą hasła.

Więcej informacji na temat rozwiązania Bitebird oraz aktualną listę krajów, w których jest ono dostępne, można znaleźć na stronie www.bitebird.com.

źródło: Veturo.pl

KanAutor |2016-07-22T12:02:28+02:0022 lipca 2016 12:02|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. qwer 22 lipca 2016 w 14:17 - Odpowiedz

    W Polsce cena za 1GB danych życzą sobie jakieś 112 zł? Od kiedy to takie ceny mamy w kraju?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.