Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, Internet, Sprzęt sieciowy, Tablety, Targi i konferencje, Testy i opinie-Smanos L020 – system alarmowy, który skonfigurujesz sam w kilkanaście minut

Smanos L020 – system alarmowy, który skonfigurujesz sam w kilkanaście minut

Smanos to jedna z wielu firm, które w inteligentnych domach widzi swoją przyszłość. Firma produkuje łatwe w obsłudze systemy alarmowe, które rozbudowywać możemy o dodatkowe moduły tworząc profesjonalny system zabezpieczeń. Dziś przetestujemy jeden z najtańszych modeli – L020, który w zestawie zawiera jedynie dwa czujniki i pilot bezprzewodowy.


Ubogi zestaw

W zestawie oprócz stacji bazowej znajdziemy jeszcze pilot bezprzewodowy, dwa czujniki, które reagują na otwarcie drzwi lub okien, kabel Ethernet, zasilacz, kołki do montażu np. na ścianie, naklejkę ostrzegającą o zainstalowanym alarmie i baterie zapewniające dodatkowe zasilanie naszego systemu.


Zestaw nie jest zbyt bogaty, ale to dobre rozwiązanie. Nie każdy potrzebuje wiele akcesoriów, są osoby, które potrzebują taniego systemu alarmowego do zainstalowania np. w małym mieszkaniu. Gdyby producent sprzedawał jedynie „bogate” zestawy, to automatycznie cena byłaby wysoka i takie osoby nie zainteresowałyby się tym rozwiązaniem.

Jeśli potrzeby wzrosną, to system zawsze można rozbudować o dodatkowe 30 czujników, które znajdują się w ofercie firmy Smanos, a także o 10 pilotów bezprzewodowych. Oprócz samych czujników w ofercie znajdziemy również kamerę IP oraz zewnętrzną syrenę alarmową. Wybór jest naprawdę duży i każdy dobierze coś do swoich potrzeb.


Autor |2016-04-19T10:36:36+02:0019 kwietnia 2016 10:36|Kategorie: Artykuły, Gadżety, Inne, Internet, Sprzęt sieciowy, Tablety, Targi i konferencje, Testy i opinie|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.