Jesteś tutaj:-, Inne, Internet mobilny, Newsy, Sprzęt sieciowy, Top7-E5577, E5573 i CarFi E8377 – mobilne routery przyszłości od Huawei

E5577, E5573 i CarFi E8377 – mobilne routery przyszłości od Huawei

Nowoczesne routery wzbogacane są o technologie, które pozwalają znacznie poszerzyć ich tradycyjną funkcjonalność. Producenci, odpowiadając na zapotrzebowanie konsumentów, czynią je urządzeniami coraz bardziej mobilnymi. Dzięki temu rosną możliwości wykorzystania ich w różnych dziedzinach życia, zarówno do użytku prywatnego, jak i w biznesie.

Routery WiFi do niedawna były stosunkowo dużymi, nieporęcznymi, mało efektownymi urządzeniami które umożliwiały łączność z Internetem poprzez podłączony do gniazda sieci kabel. Dzisiejsze routery mają zupełnie inne oblicze. Specjalne miejsce wśród nich zajmują routery mobilne – kompaktowe urządzenia, które nie tylko zachwycają funkcjonalnością, ale także cieszą oko wyrafinowaną estetyką.

Huawei E5573
Huawei E5573

Ruchomy hotspot dla wielu urządzeń

Korzystając z przenośnego routera wifi, możemy podłączyć do niego bezprzewodowo nawet do 10 urządzeń i udostępniać sieć nie tylko na konferencji biznesowej, ale także w domu, czy na spotkaniu ze znajomymi. Niewielkie rozmiary, waga, łatwa konfiguracja i przejrzysty interfejs pozwalają na wygodne korzystanie z urządzenia w każdej sytuacji. Mobilny router z naładowaną baterią – taki jak np. Huawei E5573 – może pracować nieprzerwanie kilka godzin w różnych technologiach: HSPA+, UMTS, EDGE czy LTE z prędkością do 150 Mb/s. Dzięki temu użytkownik może w pełni korzystać z z multimediów i cieszyć się wygodnym, szerokopasmowym dostępem do sieci.

Huawei E5577
Huawei E5577

Internet w podróży

Internet podczas podróży dla wszystkich pasażerów, bez zbędnych instalacji? Wifi z zapalniczki samochodowej – takie możliwości daje router samochodowy, podłączony do gniazda ładującego w aucie. Wygodne rozwiązanie pozwala zaspokoić potrzeby kilku podróżnych – np. do routera Huawei CarFi E8377 można podłączyć do 10 sprzętów przenośnych.

Samochodowy router, dzięki wmontowaniu do gniazda w aucie, posłuży także jako ładowarka do urządzeń mobilnych – posiada gniazdo USB do którego można podłączyć smartfona, tablet lub inne urządzenie mobilne.

Profesjonalny router w transporcie
Huawei CarFi E8377 sprawdzi się nie tylko w samochodzie rodzinnym, ale także w autobusie, czy busie. Z powodzeniem może więc być eksploatowane w sektorze transportu, jako udogodnienie dla pasażerów taksówki, czy autokaru turystycznego.

Huawei CarFi E8377
Huawei CarFi E8377

Z racji swoich dużych możliwości technologicznych: użycie najnowocześniejszych technologii sieciowych z najlepszymi prędkościami transmisji danych oraz odporność na skrajne temperatury (praca w temp. od -10 ℃ do + 35 ℃) i wilgotność sprawia, że router będzie działał nie tylko w obszarze miejskim i na autostradzie, ale także w trudnych warunkach terenowych, np. w górach.

Zarządzanie urządzeniem z poziomu smartfona

Użytkowanie mobilnych routerów można uprościć dzięki specjalnym aplikacjom, pozwalającym na łatwe zarządzanie siecią i urządzeniem: zmianę ustawień administracyjnych, sprawdzenie prędkości połączeń i zasięgu. Z poziomu tabletu lub telefonu można monitorować zużycie i transmisję danych. Jednym z takich programów jest Huawei HiLink, który pozwala na proste zarządzanie internetem w wielu produktach Huawei: smartfonach, routerach i modemach.

Do pobrania: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huawei.mw

Dostępność urządzeń:

  1. CarFi – Orange, PLAY

  2. E5573 – PLAY, Cyfrowy Polsat, PLUS

  3. Huawei E5577C – T-Mobile

Huawei

Kan

Autor |2015-10-16T16:57:41+02:0016 października 2015 16:57|Kategorie: Huawei, Inne, Internet mobilny, Newsy, Sprzęt sieciowy, Top7|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

 1. mitt 16 października 2015 w 19:03 - Odpowiedz

  Litości… jak już przepisujecie marketingowe materiały, to nie kopiujcie bzdur.
  „LTE z prędkością do 150 MB/s” – 150 Mb/s nie MB/s. Jesteście za poważnym portalem telekomunikacyjnym, żeby przepuszczać takie pomyłki.

 2. lol 26 kwietnia 2019 w 22:35 - Odpowiedz

  no.. wstyd. Ktoś ma ttusia w redakcji i syna „wcisł” 😉

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile