Jesteś tutaj:-, Rynek, Sprzęt sieciowy-Cisco Forum 2015 – Technologia, Partnerstwo, Sukces

Cisco Forum 2015 – Technologia, Partnerstwo, Sukces

Cisco Forum to od lat główny punkt w kalendarzu osób profesjonalnie zajmujących się IT, szczególnie technologiami sieciowymi i infrastrukturą internetową. Tegoroczna edycja Cisco Forum, odbywająca się pod hasłem „Technologia, Partnerstwo, Sukces”, gromadzi ponad 1000 menedżerów i specjalistów z obszaru nowoczesnych technologii, na co dzień pracujących w największych i najbardziej prestiżowych polskich firmach czy instytucjach publicznych. Cisco Forum to miejsce, gdzie z bliska poznają oni opracowane przez Cisco technologie jutra, które już dziś mogą w istotny sposób wpływać na wzrost efektywności firm, organizacji czy wręcz całych sektorów gospodarki.


Nadchodząca era Internetu Wszechrzeczy, a więc sieci łączącej ludzi, przedmioty, dane i procesy, to ogromna szansa rozwojowa dla Polski. Na tegorocznym Cisco Forum pokazujemy jak technologia Cisco może pomóc w wykorzystaniu tej szansy, stanowiąc podstawę nowatorskich projektów, realizowanych wspólnie z partnerami i klientami, zarówno tymi, z którymi pracujemy od dawna, jak i tymi działającymi na zupełnie nowych rynkach, niekojarzonych tradycyjnie z IT, jak np. górnictwo czy energetyka – powiedział Dariusz Fabiszewski, Dyrektor Generalny Cisco Systems Poland.

Cisco Forum 2015 to 3 dni i ponad 80 sesji, wypełnionych prezentacjami najnowszych trendów rynkowych i technologii Cisco, które zdefiniują rynek rozwiązań teleinformatycznych w najbliższych latach.

Program konferencji został podzielony na następujące ścieżki tematyczne:

    ,li>
    Trendy Rynkowe – sesje poświęcone zmianom rynkowym w obszarach Cloud, SDN/ACI, IoE, Mobility i Security;
  • Produkty i Rozwiązania – sesje dotyczące najnowszych produktów i rozwiązań Cisco, ich funkcjonalności i zastosowań. Sesje te będą podzielone tematycznie na tradycyjne linie produktowe – Bezpieczeńtwo, Enterprise Networking, Collaboration, Service Providers, Data Center;
  • Ścieżka Techniczna – sesje techniczne, prowadzone głównie przez inżynierów z Cisco TAC (Technical Assistance Center) na co dzień pracujących w Cisco Global Services Center w Krakowie. Obejmą zagadnienia związane z wdrożeniem, diagnozowaniem problemów oraz opisem zaawansowanych funkcjonalności;
  • Ścieżka Partnerska, podczas której Partnerzy Cisco prezentować będą przykłady najciekawszych projektów i wdrożeń realizowanych w oparciu o technologie Cisco.

Wśród nowości w programie tegorocznego Cisco Forum na szczególną uwagę zasługuje Forum Kobiet – spotkanie z liderkami IT i biznesu, które będą rozmawiać o tym, dlaczego kobiety powinny stanowić coraz większy odsetek pracowników w IT, jakie przeszkody stoją na drodze do realizacji tego celu i jak je pokonać.

źródło: Cisco

KanAutor |2015-03-18T07:08:10+02:0018 marca 2015 07:08|Kategorie: Newsy, Rynek, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.