Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, LTE, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-Vodafone komercyjnie wdrożył Radio Dot System

Vodafone komercyjnie wdrożył Radio Dot System

Ericsson wspólnie z Vodafone Netherlands wdrożył Radio Dot System na Uniwersytecie im. Radbouda w Nijmegen w Holandii. To pierwsze komercyjne wdrożenie tego systemu na świecie.


Radio Dot System poprawia działanie sieci wewnątrz budynków dla użytkowników mobilnego internetu. System redukuje zatory w sieci zapewniając zasięg różnych technologii dla użytkowników w budynkach o średnim i dużym rozmiarze. System wykorzystuje innowacyjne anteny Radio Dot, które pozwalają na wysokiej jakości połączenie z mobilną siecią szerokopasmową.

Radio Dot System
Radio Dot System

Na mobile World Congress 2014, Vodafone uzgodnił z firmą Ericsson ścisłą współpracę przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze komórek wewnątrz budynków. To doprowadziło do pierwszej rozmowy na żywo w październiku 2014 na tego typu systemie wykorzystywanym w Vodafone Netherlands. Ericsson Radio Dot system jest integralną częścią nowego portfolio dla biznesu firmy Vodafone.

System Ericsson Radio Dot wykorzystuje te same funkcje, które znajdują się w stacjach bazowych makro firmy Ericsson, w tym Carrier Aggregation i Combined Cell dla sieci WCDMA i LTE.

Ericsson Radio Dot obsługuje również integrację z rozwiązaniami Wi-Fi firmy Ericsson, umożliwiając funkcje, takie jak Real-Time Traffic Steering, co pozwala zapewnić najlepszą jakość obsługi w całej sieci Wi-Fi i 3GPP.

źródło: Ericsson

KanAutor |2015-01-19T13:05:13+02:0019 stycznia 2015 13:05|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, LTE, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.