Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy-D-Link DNS-327L: sieciowy serwer plików

D-Link DNS-327L: sieciowy serwer plików

Firma D-Link, wprowadza na rynek sieciowy serwer plików ze wsparciem dla usług chmury – model DNS-327L. Zamknięte w eleganckiej białej obudowie urządzenie umożliwia wygodny zdalny dostęp do dokumentów i plików multimedialnych przechowywanych na dyskach NAS. Z poziomu urządzeń mobilnych można się połączyć z DNS-327L przy użyciu aplikacji Access NAS, przeznaczonej dla systemów operacyjnych iOS i Android. Dzięki temu bezpieczna archiwizacja plików na DNS-327L jest możliwa bez użycia kabla USB i pośrednictwa komputera PC. Nowe urządzenie charakteryzuje się większą wydajnością – to efekt wyposażenia go w procesor taktowany zegarem 1,2 GHz. DNS-327L umożliwia umieszczenie dwóch 3,5 calowych dysków SATA o pojemności do 6 TB.

D-Link DNS-327L
D-Link DNS-327L

DNS-327L zaprojektowano z myślą u przechowywaniu treści multimedialnych – muzyki, filmów oraz zdjęć. Przykładowo zdjęcia z wakacji zrobione smartfonem lub tabletem można zarchiwizować na dysku NAS w każdej chwili za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Użytkownik ma także dostęp do znajdujących się na urządzeniu dokumentów przez cały czas, bez względu na miejsce w którym przebywa. Natomiast wbudowany klient peer-to-peer (P2P) umożliwia nieograniczone pobieranie treści z Internetu. Urządzenie wyposażono także w UPnP Media Server z certyfikacją DLNA, umożliwiający strumieniowe przesyłanie treści multimedialnych wprost do urządzeń PlayStation3, Microsoft Xbox 360 lub odbiorników telewizyjnych z obsługą internetu.


DNS-327L, podobnie jak wcześniejsze modele, wyposażono w dwie kieszenie. Przeznaczone są one dla 3,5 calowych dysków SATA o pojemności 6 TB, które można wygodnie i łatwo umieścić w kieszeniach dzięki specjalnemu mechanizmowi instalacji. Znajdujący się z tyłu urządzenia port USB 3.0 umożliwia natomiast podłączenie drukarki lub dodatkowego dysku twardego. Po to, by zarchiwizować jego zawartość, wystarczy użyć dedykowanego przycisku na obudowie urządzenia.

Procesor 1,2 GHz oraz 512 MB pamięci RAM, w które wyposażono urządzenie, zapewniają lepszą wydajność w porównaniu do poprzednich modeli. Cztery tryby pracy twardych dysków (RAID1, RAID0, Standard i JBOD) można wybrać w zależności od potrzeb użytkownika. W przypadku RAID1, dzięki mechanizmowi duplikacji zapewniona będzie najwyższa ochrona danych nawet w przypadku awarii dysku. Natomiast przy wyborze trybu JBOD użytkownik będzie miał do dyspozycji jedną pamięć masową bez podziału na dyski.

Cena i dostępność

DNS-327L jest już dostępny na polskim rynku. Rekomendowana cena urządzenia wynosi 599 zł brutto.

DNS-327L ShareCenter – główne funkcje

 • Wsparcie usług w chmurze mydlink z użyciem mobilnych aplikacji mydlink działających w systemie iOS i Android, dzięki czemu można utworzyć prywatną chmurę i uzyskać dostęp do dokumentów i plików multimedialnych z dowolnego urządzenia w dowolnym czasie i miejscu.
 • Dwie kieszenie na 3,5 calowe dyski SATA o dowolnej pojemności (obecnie maksymalna pojemność jednego dysku to 3 TB)
 • Procesor 1,2 GHz
 • Port Ethernet o gigabitowej przepustowości
 • Port USB 3.0 służący do podłączenia drukarki lub dodatkowej pamięci masowej
 • Strumieniowe przesyłanie multimediów: serwer mediów z certyfikatem DLNA, oprogramowanie do obsługi muzyki i zdjęć, serwer mediów iTunes, pobieranie peer-to-peer, bezpłatne dodatki oraz pakiet SDK
 • Kopie zapasowe: możliwość wykonywania planowych kopii zapasowych z peceta na DNS-327L (D-Link ShareCenter Sync), planowe lokalne i zdalne kopie, wsparcie Apple Time Machine
 • Ochrona danych przy użyciu RAID1

źródło: D-Link

Kan

Autor |2013-08-26T10:34:40+02:0026 sierpnia 2013 10:34|Kategorie: Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

 1. kicha 26 sierpnia 2013 w 09:49 - Odpowiedz

  Lepiej coś rozsądnego kupić za cenę 730zl o naprawdę przyzwoitych transferach jak i system daje dużo więcej opcji niż sama opcja udostępniania plików po lanie. Polecam np synology ds213j.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile