Jesteś tutaj:-, Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje-Planet WNL-U556M: mikro adapter sieci bezprzewodowej 300Mb/s

Planet WNL-U556M: mikro adapter sieci bezprzewodowej 300Mb/s

PLANET WNL-U556M to mikro adapter sieci bezprzewodowej n, który został specjalnie zaprojektowany dla osób potrzebujących rozwiązań mobilnych oraz pozwalających na osiągnięcie prędkości rzędu 300Mb/s.

Planet WNL-U556M
Planet WNL-U556M

Adapter posiada wbudowany chipset 2T2R oraz wewnętrzną antenę, dzięki czemu jest w stanie osiągnąć tak ogromne prędkości. Kompaktowe rozmiary adaptera pozwalają na mobilną pracę urządzenia – urządzenie może zostać w łatwy sposób ukryte, nie odstaje od obudowy komputera czy PC.

Urządzenie posiada nadajnik/odbiornik zgodny ze standardem IEEE 802.11n pracującym w technologii 2T2R MIMO, dzięki czemu oferuje teoretyczną prędkość transferu danych rzędu 300Mb/s. Dzięki tak wydajnemu połączeniu możliwe jest strumieniowanie kilku filmów w jakości HD jednocześnie, granie w gry online, słuchanie muzyki, rozmowę VOIP oraz przesyłanie danych – to wszystko w tym samym czasie. Adapter jest również kompatybilny wstecz ze starszymi standardami g/b, dzięki czemu nie ma potrzeby wymieniać całej infrastruktury sieciowej. Bardzo małe rozmiary urządzenia pozwalają w łatwy sposób ulepszyć np. laptop czy komputer, dzięki czemu urządzenia te będą w stanie łączyć się z zawrotną prędkością 300Mb/s. Wewnętrzna antena 2dbi PIFA została zaprojektowana w strukturze 3D, dzięki czemu pozwala ona uzyskać mocniejszy i stabilniejszy sygnał niż anteny drukowane na chipie, które występują w większości spotykanych adapterów.

Aby skutecznie zabezpieczyć dane przesyłane wewnątrz sieci, WNL-U556M posiada zaawansowane mechanizmy szyfrujące 64/128 bitowe WEP, WPA/WPA2 oraz WPA-PSK/WPA2-PSK wraz z TKIP/AES. WNL-U556M został wyposażony również w funkcję WPS (WiFi Protected Setup), która pozwala za pomocą jednego przycisku połączyć się z istniejącą siecią. To rozwiązanie w znacznym stopniu ułatwia połączenie urządzeń. Konkurencyjne rozwiązania posiadają WPS jedynie w wersji programowej, co związane jest ze zwiększonym stopniem skomplikowania. WNL-U556M posiada przycisk WPS, dzięki czemu za jego pomocą można w szybki i łatwy sposób połączyć się z siecią.

WNL-U556M jest kompatybilny z większością popularnych systemów operacyjnych, wliczając w tom Windows 2000, XP, Vista, Windows 7, Linux, MAC OS X a nawet najnowszy system Microsoft Windows 8. Dzięki wsparciu dla najpopularniejszych systemów operacyjnych WNL-U556M jest idealnym rozwiązaniem do korzystania praktycznie na każdej platformie.

Dołączone oprogramowanie Wireless LAN Utility pozwala na zmianę trybu pracy adaptera – w drugim trybie urządzenie pozwala na podłączenie się przez WiFi innych urządzeń do Internetu, tj. smartfony, tablety czy inne komputery.

Sugerowana cena detaliczna brutto urządzenia wynosi 53PLN, produkt posiada dwuletnią gwarancję producenta.

źródło: Planet Technology

Kan

Autor |2012-11-09T06:44:12+01:009 listopada 2012 06:44|Kategorie: Gadżety, Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile