Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-Bezprzewodowa kamera AirLive WN-200HD

Bezprzewodowa kamera AirLive WN-200HD

AirLive WN-200HD dzięki łączności bezprzewodowej 802.11n pozwala mieć stały podgląd na swoje biuro, sklep lub garaż.


Do nagrywania wysokiej jakości obrazu WN-200HD wyposażono w przetwornik 2.0 MegaPixel. Dzieki temu przetwornikowi WN-200HD umożliwia zgrywanie obrazu z rozdzielczością do 1600 x 1200 pixeli. Kamera Bezprzewodowa AirLive WN-200HD jest przeznaczona dla użytkowników domowych i przedsiębiorstw, zastosowana technologia pozwala na łatwe podłączenie kamery do istniejącej infrastruktury sieciowej. Dzięki technologii PnP prces instalacji uległ znacznemu skróceniu, zastosowanie technologii transmisji bezprzewodowej pozwala na instalację kamery wszędzie, gdzie jest to wymagane – bez użycia kabli.

WN-200HD jest małą lekką profesjonalną kamerą IP. Może być zamontowana na ścianie lub suficie bez konieczności układania dedykowanej infrastruktury kablowej. Program „Automatyczny Instalator” pozwalający na szybie wyszukiwanie podłączonych kamer co pozwala na konfiguracje całego systemu w zaledwie paru krokach.

WN-200HD w pełni wykorzystuje zalety najnowszych technologii sieciowych. Poprzez wbudowany interfejs WWW, monitoring jest tak prosty jak surfowanie w Internecie. WN-200HD współpracuje z większością popularnych przeglądarek internetowych m.in. Internet Explorer, Firefox, czy Safari. Po podłączeniu WN-200HD do Internetu, użytkownik może odbierać strumień wideo w dowolnym miejscu tak długo, jak długo będzie połączony z siecią Internet. Konfiguracja z poziomu przeglądarki WWW pozwala użytkownikowi na konfigurację monitoringu w zakresie zgrywanych obrazów, materiałów Video, nagrywanie obrazu na dysk, robienie zdjęć i wiele innych przez Internet w czasie rzeczywistym.

Kamera obsługuje FTP, TCP / IP, SMTP, HTTP i wiele innych protokołów internetowych do zdalnego nadzoru. Inteligentne wykrywanie ruchu aż do 10 stref umożliwia optymalną wydajność wykrywania wideo, robienie zdjęć i wysyłanie tych zdjęć na e-mail w formie powiadomienia o zdarzeniu. Dzięki wysokiej czułości matrycy CMOS, WN-200HD gdziekolwiek zainstalowana, dostarcza najwyższą jakość obrazu. WN-200HD jest IP kamerą PoE z funkcją Motion JPEG oraz MPEG-4. WN-200HD podwyższa standardy monitoringu Video dzięki wbudowanemu funkcjonalnemu mikrofonowi. Podłączając głośnik do wyjścia kamery możemy rozmawiać za jej pośrednictwem z osobą znajdującą się po drugie stronie.

WN-200HD może przekazywać obraz video przez telefon komórkowy dzięki 3GPP. Dzięki tej funkcji użytkownik kamery może zdalnie podglądać obraz przez sieć komórkową 3G lub 2G. Co więcej, możliwe jest także pełne korzystanie z panelu funkcji kamery dzięki przeglądarce w telefonie komórkowym czy to Safari w systemach iPhone czy innych. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi sieci WiFi kamera również może służyć jako „Baby Monitor”, nadzorując pokój dziecka w twoim domu.

WN-200HD wspólpracuje z oprogramowaniem CamPro Express, oprogramowanie to pozwala na podgląd i nagrywanie materiałów Video z wielu kamer w jednym czasie. Używając kilku kamer WN-200HD możesz zbudować system monitoringu oparty o CamPro Express i wdrożyć go w różnych środowiskach.

Oprogramowanie CamPro Express pozwala na monitorig 64 kanałów z poziomu systemu, wspólpracuje również z przeglądarkami internetowymi. Możesz skonfigurować własny panel podglądu zbudowany z obrazu z różnych kamer, na jednym ekranie możemy zobaczyć obraz z 1/4/9/16/32/64 kamer w jednym czasie.

Podstawowe funkcje:

 • Obsługa Sieci Bezprzewodowych – IEEE 802.11b/g/n
 • Obsługa kodowania WEP/WPA/WPA2-PSK
 • Przesłanie wielu strumieni Video w jednym czasie – H.264, Motion JPEG oraz MPEG-4
 • Audio dwu kierunkowe – wbudowany mikrofon
 • UPnP gwarantujące łatwą instalację
 • Współpraca z Oprogramowaniem do Monitoringu
 • Obsługuje Karty Pamięci Micro SD ( wbudowany slot )
 • Wspiera podgląd z telefonów komórkowych
 • Zgodna z ONVIF

Dodatkowe informacje: gwarancja: 2 lata. Sugerowana cena detaliczna: ok. 550 PLN brutto.

źródło: AirLive

Kan

Autor |2011-08-31T08:26:11+02:0031 sierpnia 2011 08:26|Kategorie: Gadżety, Inne, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. nowak 31 sierpnia 2011 w 07:17 - Odpowiedz

  wlasnie czegos podobnego poszukuje. mogloby byc troche tansze (np. 1mp) czy ktos z tego tyu kamerami mial w praktyce do czynienia ?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile