Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sony, Sprzęt-Firma SONY wybrana na głównego dostawcę aparatów i kamer dla PA Media Group

Firma SONY wybrana na głównego dostawcę aparatów i kamer dla PA Media Group

Sony Europe ogłasza rozpoczęcie współpracy, w wyniku której staje się dostawcą sprzętu fotograficznego i wideo dla fotografów i wideoreporterów PA Media Group (poprzednio Press Association)

W rozpoczętym już procesie wymiany sprzętu uczestniczy 90 fotografów i wideoreporterów pracujących dla PA w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Lista dostarczanych urządzeń obejmuje pełnoklatkowe korpusy bezlusterkowe Sony Alpha™ oraz kamery Cinema Line FX3. Ich uzupełnieniem będą różnorodne obiektywy z mocowaniem typu E firmy Sony, w tym kilka modeli G Master™: FE 24–70 mm F2.8GM, FE 70–200 mm F2.8 GM OSS, FE 135 mm F1.8GM i FE 400 mm F2.8GM OSS. Członkowie zespołu PA odbierają sprzęt osobiście, a w jego początkowej konfiguracji pomagają im specjaliści z działu profesjonalnego Sony UK.

PA jest największą agencją prasową w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jej reporterzy przez cały rok przekazują obrazy z najważniejszych imprez sportowych, wydarzeń, doniosłych ceremonii itp.

Rozwój technologii aparatów fotograficznych i kamer wideo, a w szczególności wprowadzenie w pełnoklatkowych korpusach Sony trybu cichej migawki i narzędzi do zdalnej rejestracji oznacza, że dziennikarze i fotografowie mogą robić zdjęcia w nowych sytuacjach, w których musi panować absolutna cisza. Za przykład może posłużyć niedawne oficjalne wystąpienie telewizyjne, podczas którego użyto aparatu Sony α9 II. Coraz częstszym wymogiem jest ponadto zdalna realizacja zdjęć, zatem pierwszorzędne znaczenie ma szybkie i efektywne sterowanie sprzętem oraz przesyłanie obrazów do agencji. Właśnie te cechy, jak również ścisła współpraca z zespołem Sony UK Pro, zadecydowały o wyborze sprzętu fotograficznego i wideo firmy Sony.

W ramach dalszej współpracy ekipa PA będzie ponadto mogła uczestniczyć w regularnie organizowanych szkoleniach i korzystać z pomocy technicznej. Pozwoli jej to na bieżąco poznawać potencjał technologii Sony.

 

— Rozpoczęcie współpracy z firmą PA Media, będącą największą agencją prasową w Wielkiej Brytanii i Irlandii, to dla nas zaszczyt — mówi Yasuo Baba, dyrektor działu Pro w Sony Europe. — Z dumą będziemy wspomagać jej zespół w zapewnieniu najwyższej jakości dostarczanego klientom materiału zdjęciowego i filmowego z wydarzeń i imprez sportowych. Dzięki tej współpracy i trwałym relacjom będziemy mogli nie tylko nadal rozwijać nasz system aparatów, lecz także w przyszłości lepiej służyć profesjonalnym fotografom i wideoreporterom, by umożliwić im rejestrację, transmisję i dostarczanie obrazu nowymi sposobami.

— Tryb cichej migawki, wyjątkowe obiektywy i znakomite przetworniki obrazu Sony, jak również relacje budowane przez ostatnich kilka lat, bardzo ułatwiły decyzję o zmianie — mówi Martin Keene, Group Picture Editor w PA Media Group.

— Oprócz tego brytyjski zespół Sony zapewnił nam pierwszorzędne wsparcie, aby nasi fotografowie mogli ruszyć w teren z nowym sprzętem już następnego dnia. Posiadanie aparatów i kamer wideo jednego producenta upraszcza pracę i dopasowywanie kolorystyki materiału.

— To duża inwestycja, ale możliwość wyposażenia całego zespołu w najnowocześniejszy sprzęt jednej marki jest tyleż rzadka, co cenna. Nasi klienci zauważą znaczącą różnicę w jakości otrzymywanych od nas obrazów.

Autor |2021-08-23T11:36:47+02:0023 sierpnia 2021 13:00|Kategorie: Foto, Inne, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sony, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile