Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sony, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia-Pierwszy publiczny pokaz Xperii 1 w Polsce

Pierwszy publiczny pokaz Xperii 1 w Polsce

Na tegorocznym Electronics Show – największych w Polsce targach elektroniki użytkowej i nowych technologii – Sony po raz pierwszy zaprezentuje  swój najnowszy flagowiec: Xperię 1.

Sony serdecznie zaprasza na stoisko Sony, którego integralną część stanowi ekspozycja urządzeń mobilnych. Targi odbywają się w dniach 10-12 maja w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn, Aleja Katowicka 62). Otwarcie ekspozycji Sony w piątek, 10 maja o godzinie 10.00 (hala F).

Podczas targów Electronics Show 2019 Sony organizować będzie dla fanów Xperii 1 konkursy z wartościowymi, wakacyjnymi nagrodami.

Xperia 1 to smartfon z najlepszym ekranem do oglądania filmów w czasie wakacji i letnich wojaży. Doskonały wyświetlacz OLED 4K HDR w kinowych proporcjach 21:9 zapewni nie tylko fantastyczne wrażenia wizualne, ale w połączeniu z systemem audio Dolby Atmos stanowi gwarancję wyjątkowo dobrej zabawy w każdych warunkach. Nie ma znaczenia, czy jesteś na polu namiotowym, w podróży, na plaży czy górskiej wędrówce – z Xperią radość z oglądania filmów w doskonałej jakości wszędzie jest  jednakowa.

Pierwszy publiczny pokaz Xperii 1 w Polsce 1

Do zobaczenia na Electronics Show!Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.