Jesteś tutaj:-, e-Handel, Finanse, Newsy, Płatności, Promocje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Specjalna oferta dla studentów: 10% zwrotu za zakup wybranego modelu Galaxy

Specjalna oferta dla studentów: 10% zwrotu za zakup wybranego modelu Galaxy

Z myślą o wszystkich rozpoczynających rok akademicki Samsung przygotował specjalną ofertę, dzięki której do 1 października br. wybrane smartfony, smartwatche, tablety i słuchawki Galaxy można zakupić z 10% zwrotem.

 

Skorzystaj z oferty w kilku prostych krokach:

  • Kup wybrane urządzenie Galaxy w terminie do 1 października 2023 roku u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji lub na stronie samsung.com.
  • Po zapoznaniu się z regulaminem promocji, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej do 15 października 2023 roku i dołącz: dowód zakupu produktu, a w przypadku Smartwatchy Samsung Galaxy oraz słuchawek bezprzewodowych Galaxy Buds – zdjęcie opakowania wraz z kodem kreskowym.
  • Po spełnieniu warunków określonych w regulaminie promocji, w tym pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, zwrot środków zostanie przekazany na wskazany w formularzu zgłoszeniowym numer konta w ciągu 14 dni kalendarzowych.

 

Udział w promocji jest przeznaczony wyłącznie dla osób posiadających status studenta oraz ważną legitymację studencką, którzy spełnią warunki określone w regulaminie promocji.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji znajdują się na stronie

Autor |2023-08-25T16:14:49+02:0025 sierpnia 2023 16:40|Kategorie: Android, e-Handel, Finanse, Newsy, Płatności, Promocje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.