Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telewizja-Samsung i Prime Video łączą siły. “Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” w rozdzielczości 8K

Samsung i Prime Video łączą siły. “Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” w rozdzielczości 8K

Samsung i Prime Video łączą siły, aby dostarczyć rozrywkę na zupełnie nowym poziomie. W ramach współpracy, ekskluzywne materiały z serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” można będzie przedpremierowo zobaczyć w jakości 8K wyłącznie na topowych ekranach Samsung, w tym telewizorach serii Excellence Line.

 

Samsung Władca Pierścieni

 

Przed zaplanowaną na 2 września premierą, która odbędzie się na platformie Prime Video, miłośnicy Tolkiena i sagi o Pierścieniach Władzy uzyskają wcześniejszy dostęp do przygotowanych specjalnie dla nich materiałów, które będzie można oglądać wyłącznie na topowych ekranach Samsung, w tym na telewizorach serii Excellence Line takich jak QN900B, QN800B czy QN700B. Podczas ekskluzywnego pokazu w Nowym Jorku, Samsung pokazał już 25 minutowy klip, na który złożyły się fragmenty dwóch pierwszych odcinków serialu. Zostały one wyświetlone na wysokim na trzy piętra ekranie LED zainstalowanym w największym centrum prezentacyjnym firmy – Samsung 837. Pełne dynamizmu, pochodzące z serialu obrazy zadebiutują także w tym tygodniu na znanych wszystkim ekranach firmy Samsung na nowojorskim Times Square, na Piccadilly Circus w Londynie oraz na Piazza Del Duomo w Mediolanie.

Samsung będzie pierwszą firmą prezentującą fragmenty serialu w rozdzielczości 8K. Widzowie będą mogli śledzić losy bohaterów, doświadczając niewyobrażalnej wcześniej głębi obrazu oraz wyjątkowego poziomu szczegółowości na najlepszych telewizorach Samsung Neo QLED 8K Excellence Line. To telewizory będące synonimem luksusu, które oczarują widzów imponującym realizmem obrazu i przestrzennym dźwiękiem. Zapraszają do odkrywania filmowego świata na nowych i przede wszystkim własnych zasadach. Jako najlepsze telewizory Samsung, Excellence Line łączą intensywność doznań, przyjemność z obcowania z najnowszymi technologiami i minimalistyczny design. Są odpowiedzią na potrzeby koneserów dobrego kina, czystej formy, obrazu oraz dźwięku. Zwiastuny serialu będą prezentowane także na ekranach Micro LED 8K znanych jako „The Wall”. Szczegóły dot. prezentacji zwiastuna serialu w rozdzielczości 8K zostaną ogłoszone już wkrótce.

 

„Tego rodzaju współpraca odgrywa niezwykle ważną rolę w procesie popularyzacji 8K, czyli najbardziej zaawansowanej technologii prezentacji obrazu” – zauważył Simon Sung, Wiceprezes Wykonawczy i Szef Zespołu Sprzedaży i Marketingu w Dziale Wyświetlaczy Wizualnych Samsung Electronics. „Fani będą mogli po raz pierwszy doświadczyć niezwykłej jakości zdjęć serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy oglądając go na naszych najlepszych telewizorach Neo QLED 8K Excellence Line.

Kiedy zastanawialiśmy się, jak fanom serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy z całego świata zapewnić możliwość jak najpełniejszego przeżywania toczącej się na ekranie akcji, zaawansowane technologicznie ekrany marki Samsung wydały nam się najlepszym wyborem” – powiedział Andrew Bennett, Vice President of Global Device Partnerships w Prime Video. „Zaangażowanie firmy Samsung, charakterystyczna dla niej dbałość o szczegóły oraz niezwykłe zamiłowanie do naszego serialu okazały się być czynnikami decydującymi o powodzeniu tej niezwykłej współpracy. Już nie możemy się doczekać przedstawienia jej efektów szerszej publiczności.”

 

Samsung Excellence Line QN900B 1

 

Telewizory Neo QLED 8K Excellence Line to ekrany dla najbardziej wymagających widzów, które łączą niesamowitą jakość obraz i dźwięku z designem potęgującym wrażenia audiowizualne. Dzięki nim widzowie przeniosą się do krain Śródziemia, będą podziwiać niezwykłe widoki Khazad-Dûm, majestatyczne lasy elfickiej stolicy Lindon, czy też zapierającą dech w piersiach wyspę królestwa Númenor, z charakterystycznym dla technologii 8K poziomem szczegółowości obrazu. Realizmu wrażeniom dodaje mocny dźwięk z systemem Dolby Atmos i technologia Dźwięku Podążającego za Obiektem, dzięki której dźwięk jest dokładnie tam, gdzie toczy się akcja.

Autor |2022-08-25T14:30:31+02:0025 sierpnia 2022 15:00|Kategorie: Android, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telewizja|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile