Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, LG, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-LG dołącza do Home Connectivity Alliance, aby kształtować przyszłość inteligentnych domów

LG dołącza do Home Connectivity Alliance, aby kształtować przyszłość inteligentnych domów

Firma dąży do zapewnienia klientom lepszego współdziałania, większego bezpieczeństwa oraz szerszej ochrony

Firma LG Electronics została powołana do zarządu Home Connectivity Alliance (HCA) – organizacji zajmującej się udoskonalaniem rozwiązań w zakresie inteligentnego domu poprzez otwartą współpracę i implementację innowacji.

Założony w 2022 roku związek HCA zrzesza wielu producentów rozwiązań dla inteligentnego domu. Jego celem jest zapewnienie bezpiecznego i interoperacyjnego ekosystemu. Oprócz LG należy do niego około 13 globalnych marek, w tym Samsung, Arçelik, Electrolux, Haier, GE Appliances i Trane Technologies. Sojusz dąży do zwiększenia kompatybilności inteligentnych urządzeń oraz usług różnych marek poprzez opracowanie i wdrożenie wytycznych, dotyczących interoperacyjności typu Cloud-to-Cloud (C2C).

Jako członek zarządu LG wkrótce zaoferuje swoim użytkownikom, za pośrednictwem aplikacji LG ThinQ™, możliwość obsługi i monitorowania inteligentnych rozwiązań domowych także innych producentów zrzeszonych w HCA.

 

Cieszymy się, że firma LG dołączyła do naszego zarządu. Jako lider branży LG rozumie, że interoperacyjność jest niezbędna do zapewnienia bezproblemowego korzystania z inteligentnego domu. Wykorzystując zbiorową wiedzę i doświadczenie naszych członków zarządu na całym świecie, będziemy kontynuować ewolucję inteligentnego domu, aby zapewniać konsumentom łatwiejsze i wygodniejsze życie – powiedział Yoon Ho Choi, prezes Home Connectivity Alliance.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przystąpienia do zarządu Home Connectivity Alliance i podekscytowani możliwością współpracy z podobnie myślącymi firmami. Decyzja o dołączeniu jest zgodna z zaangażowaniem firmy LG w innowacyjność i współpracę, a także w zapewnianie konsumentom większego wyboru i wygody w ich codziennym życiu oraz kształtowaniu przyszłości inteligentnego domu – powiedział Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

 

Podczas wrześniowych targów IFA 2022 w Berlinie firma LG oraz inni członkowie HCA zaoferują odwiedzającym możliwość pierwszego spojrzenia na interoperacyjność między producentami najnowszych rozwiązań dla inteligentnego domu.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.