Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Samsung z nagrodami na targach Home Decor 2022

Samsung z nagrodami na targach Home Decor 2022

Podczas tegorocznej edycji targów Home Decor w Poznaniu firma Samsung otrzymała cztery Złote Medale Grupy MTP, w tym jeden przyznany głosami publiczności. Wśród wyróżnionych produktów jest odkurzacz Bespoke Jet™ Pro Extra oraz telewizory Neo QLED QN91B i The Frame. Ten ostatni doceniony został zarówno przez jury, jaki i konsumentów.

Poznańskie targi Home Decor to jedno z najważniejszych międzynarodowych biznesowych wydarzeń branży wnętrzarskiej, podczas którego prezentowane są nowości produktowe z obszaru wyposażenia wnętrz. Podczas wydarzenia organizowany jest konkurs o Złoty Medal Grupy MTP na najbardziej innowacyjne i wartościowe rozwiązania. Laureaci tegorocznej edycji zostali wyłonieni przez sąd konkursowy pod przewodnictwem prof. Marzeny Wolińskiej, a otwarte głosowanie zdecydowało o zwycięzcy w kategorii Wybór Konsumentów. Wszystkie nagrodzone produkty prezentowane były w strefie Trendów Bloggers Zone targów Home Decor na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Złote Medale dla urządzeń Samsung

bespokeJ2

 

Wśród produktów nagrodzonych Złotym Medalem Grupy MTP 2022 znalazły się nowatorskie odkurzacze bezprzewodowe Bespoke Jet™ Pro Extra oraz telewizory Neo QLED QN91B i The Frame. Telewizor The Frame otrzymał także Złoty Medal Grupy MTP – Wybór Konsumentów.

 

P02 White room E

 

The Frame i jego Design Obrazu wychodzą poza klasyczne ramy telewizora. Za sprawą Trybu Sztuka na ekranie można podziwiać obrazy i grafiki z kolekcji najlepszych na świecie galerii i muzeów. W Art Store, czyli sklepie ze sztuką, który powstał specjalnie z myślą o tym telewizorze, znajdziemy działa sztuki współczesnej czy prace mistrzów fotografii. W sumie do wyboru jest ponad 1500 dzieł, w tym obrazy Cezanne’a, Rubensa, Moneta, Boscha, Klimta, Van Gogha czy Davida Alana Harveya. The Frame to także doskonałe miejsce do prezentacji na dużym ekranie własnych zdjęć. Można go dowolnie personalizować poprzez wymienne ramki w kilku kolorach i stylach, a do wyboru jest także rozmiar i kolor passe-partout.

QE65QN91BATXXH 001 Front1 Carbon Silver (1)

Z kolei telewizor Neo QLED QN91B przyciągnie spojrzenia tych, którzy cenią wysoką jakość obrazu oraz innowacyjne wzornictwo. Za wyraziste detale, widoczne dobrze zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach odpowiada technologia Quantum Mini LED. Niebagatelną rolę w „poprawianiu” jakości filmów pełni sztuczna inteligencja i technologie głębokiego uczenia. Dzięki nim cyfrowe obrazy w rozdzielczości Full HD czy SD są wyświetlane w jakości jak najbardziej zbliżonej do 4K. O nowy poziom wrażeń wizualnych, nie tylko podczas maratonów filmowych, zadba nowoczesny Neo Slim Design. Dzięki niemu telewizor wygląda doskonale pod każdym kątem i świetnie wkomponuje się w każde wnętrze.

Multifunkcyjny bezprzewodowy odkurzacz Bespoke Jet™ o mocy do 580 W łączy w sobie najwyższe technologie, wygodę użytkowania i wyjątkowy design. Urządzenie z wbudowaną stacją czyszczącą All-in-One gwarantuje higieniczne sprzątanie, dzięki obecności wielowarstwowego systemu filtracyjnego wyłapującego aż 99,999% zanieczyszczeń. Stacja jednocześnie ładuje urządzenie i automatycznie opróżnia pojemnik na kurz. Część ręczna Bespoke Jet™ waży zaledwie 1,44 kg, dzięki czemu odkurzacz jest bardzo lekki i poręczny. Bespoke Jet™ wyróżnia także wyrafinowany design, który zachwyci każdego miłośnika dobrego stylu. Pionowy odkurzacz doskonale wkomponuje się nawet w najbardziej wymagające wnętrza.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.