Jesteś tutaj:-, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telewizja, Wydarzenia-Rusza przedsprzedaż telewizorów Neo QLED 2022

Rusza przedsprzedaż telewizorów Neo QLED 2022

Telewizory Neo QLED na 2022 rok, które zadebiutowały na targach CES, od dziś są już dostępne w przedsprzedaży. Użytkownicy, którzy dokonają zamówienia już teraz, mogą otrzymać w zestawie wybrany model soundbara za 1 zł. Promocja obowiązuje od 22 marca do 3 kwietnia w wybranych sieciach sprzedaży lub do wyczerpania zestawów promocyjnych.

  • Oferta obejmuje nowe modele telewizorów Neo QLED: QN900B,QN800B, QN700B, QN91B i QN85B, które są dostępne w zestawie z soundbarami HW-Q700A, HW-Q800A i HW-Q950A.
  • Promocja obowiązuje od 22 marca do 3 kwietnia b.r.
  • Zestawy promocyjne można zamówić w sieciach sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Markt, Neonet, X-KOM, w salonach Samsung Brand Store oraz na stronie samsung.com.

 

Ewolucja Neo QLED

Telewizory Neo QLED na 2022 rok dostarczą jeszcze bardziej realistycznych i wyjątkowych wrażeń wizualnych i brzmieniowych. To zasługa najnowszych i niezwykle wydajnych procesorów Neo Quantum oraz technologii Quantum Mini LED zwiększającej skalę luminacji z 12- do 14-bitowej i co tym samym umożliwia lepszą kontrolę nad podświetleniem. Dzięki temu widzowie będą mogli zachwycać się jeszcze bardziej wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

QE65QN91BATXXH 001 Front1 Carbon Silver

Co więcej, wszystkie nowe telewizory Samsung QLED na rok 2022 jako pierwsze na świecie otrzymały weryfikację Pantone („Pantone Validated”), znanej na całym świecie firmy związanej z kolorem i twórcy systemu identyfikacji barw Pantone Matching System (PMS). Firma Pantone doceniła wszystkie 20 tegorocznych modeli: 15 telewizorów QLED 4K i 8K, jak również 5 monitorów. Zyskały uznanie w szczególności za wierną ekspresję 2030 kolorów Pantone oraz za nowo dodane 110 tonacji dla odcieni skóry.

Co ważne, teraz nawet maratony serialowe nie przemęczą naszych oczu. Telewizory Neo QLED 2022 oferują Tryb Komfort dla Oczu, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu, tonację i poziom niebieskiego światła do otoczenia. Dzięki temu, nawet oglądając film późnym wieczorem czy w nocy, możemy liczyć na optymalne wrażenia.

Najnowsze modele Samsung Neo QLED zostały także wyposażone w udoskonalony Smart Hub, czyli panel sterowania, który będzie bardziej intuicyjny w użytkowaniu. W praktyce oznacza to, że teraz mniej czasu spędzimy na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu lub graniu. Wyświetlane treści podzielone będą na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem zainteresowań, a więc wszystko dostępne będzie na wyciągnięcie ręki.

Brzmienie w telewizorach Neo QLED także weszło na wyższy poziom. Zadba o to spektakularny dźwięk przestrzenny z technologią Dolby Atmos. W połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zapewni niezwykle porywające brzmienie i pozwoli doświadczyć niezapomnianych wrażeń kinowych.

 

STV D3 3885 H 2

 

Mistrzowski zestaw

Wrażenia audio można spotęgować łącząc telewizor z soundbarem. Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup najwyższego modelu Neo QLED QN900B, otrzymają za 1 zł soundbar HW-Q950A. Model odznacza się Wielokanałowym Dźwiękiem Przestrzennym w formacie 11.1.4, który sprawi, że dźwięk będzie płynął z każdej strony. W pozostałych konfiguracjach promocyjnych modele QN800B i QN85B będą dostępne w zestawie z soundbarami HW-Q800A, a modele QN700B i QN91B – z soundbarami HW-Q700A.

Warto zaznaczyć, że wszystkie modele soundbarów Q-Serii charakteryzują się doskonałą współpracą z telewizorami Neo QLED. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki obu urządzeń jednocześnie łączą się ze sobą, kierując dźwięk na boki, do przodu i ku górze. Tym samym widzowie mogą liczyć na pełnię wrażeń audiowizualnych i cieszyć się jeszcze bardziej wciągającym brzmieniem.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.