Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony, Wydarzenia-Samsung wspiera programistów na całym świecie, udoskonalając swój program zdalnego laboratorium testowego

Samsung wspiera programistów na całym świecie, udoskonalając swój program zdalnego laboratorium testowego

Developerzy z całego świata mogą wirtualnie i zdalnie testować nowe aplikacje na tysiącach urządzeń Samsung Galaxy

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała dziś swój udoskonalony program zdalnego laboratorium testowego, które pozwala programistom łatwo wirtualnie i zdalnie testować aplikacje na tysiącach urządzeń Samsung Galaxy, w tym także serii Galaxy S21 z One UI 4 beta oraz najnowszych Galaxy Z Fold3 5G i Z Flip3 5G. Za sprawą programu developerzy mogą znacznie efektywniej testować swoje nowe aplikacje, nie muszą bowiem pokrywać żadnych kosztów sprzętowych.

 

Samsung Remote Test Lab Poland 1 1024x681

Polska: porządkowanie biblioteki urządzeń testowych Galaxy

 

Remote Test Lab 0916 main2

Brazylia: monitorowanie, czy działania w ramach programu laboratorium testowego przebiegają bez zakłóceń

 

Remote Test Lab 0916 main3

USA: przeprowadzanie działań kontrolnych i konserwacyjnych na oprogramowaniu urządzeń testowych Galaxy

 

USA: przeprowadzanie działań kontrolnych i konserwacyjnych na oprogramowaniu urządzeń testowych Galaxy

Za sprawą globalnego dostępu do program zdalnego laboratorium testowego programiści z całego świata będą mogli zdalnie testować swoje aplikacje na urządzeniach Galaxy – bez względu na to, w jakim kraju mieszkają. Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat firma Samsung zbudowała takie laboratoria w różnych państwach, w tym w Indiach, Polsce, Korei Płd. i USA. Dla zapewnienia szybszego i bardziej niezawodnego dostępu do oferowanych w ramach programu usług, został on ostatnio rozszerzony o laboratoria w Brazylii, Rosji, Wielkiej Brytanii i Wietnamie.

 

– Bez naszej niesamowitej społeczności developerskiej nie moglibyśmy oferować użytkownikom tak innowacyjnych mobilnych wrażeń – mówi TM Roh, President and Head of Mobile Communications Business, Samsung Electronics. – Dlatego właśnie wykorzystujemy naszą ekspercką wiedzę i innowacyjną technologię, by wspierać programistów. Są dla nas absolutnie kluczowymi partnerami wspierającymi rozbudowę naszego otwartego ekosystemu Galaxy.

 

Chcąc zaoferować im udoskonalone wrażenia z przeprowadzania testów, Samsung udostępnił nową wersję programu. Developerzy uzyskają dostęp do zautomatyzowanego narzędzia testowego, które pozwoli im monitorować wykorzystanie CPU i pamięci podczas działania badanej aplikacji oraz sprawdzać, czy ma ona wpływ na zasoby systemu. Zaś za sprawą nowej usługi klienta sieciowego program oferuje usprawniony interfejs użytkownika i doskonalszą grafikę. W najbliższej przyszłości programiści zyskają też możliwość używania nowego kanału komunikacji, co da im bezpośredni dostęp do ekspertów Samsung służących radą na temat tego, jak poprawić działanie testowanej aplikacji.

Nowy program zdalnego laboratorium testowego Samsung stanowi wyraz zaangażowania firmy w umożliwianie partnerom i developerom wykorzystywania rewolucyjnych rozwiązań, takich jak składane urządzenia serii Galaxy Z, zabezpieczeń klasy militarnej zapewnianych przez Samsung Knox oraz płynnej łączności za sprawą One UI. Za pośrednictwem udoskonalonego programu firma będzie kontynuowała bliską współpracę z programistami na całym świecie, pomagając im przekraczać ograniczenia i zdobywać nowe szczyty innowacji.

Więcej informacji o programie zdalnego laboratorium testowego Samsung znaleźć można na stronie: developer.samsung.com/remote-test-lab.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.