Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-Linia monitorów Samsung uhonorowana rekordową liczbą nagród podczas CES 2022

Linia monitorów Samsung uhonorowana rekordową liczbą nagród podczas CES 2022

Linia monitorów Samsung, zaprezentowana podczas tegorocznych targów CES, otrzymała aż 9 wyróżnień, ustanawiający tym samym nowy rekord nagród na największych targach elektroniki na świecie. Jedno z nich przyznano 32-calowemu monitorowi Odyssey Neo G8, który zdobył nagrodę Best of Innovation Award w kategorii Gaming.

2022 Samsung Monitor lineup 3 models.

Linia monitorów Samsung otrzymała wyróżnienia Honoree 2022 we wszystkich kategoriach, w tym za 55-calowy Odyssey Ark, 49-calowy Odyssey Neo G9, 32-calowy Odyssey Neo G8, 34-calowy Odyssey G8, 32-calowy Smart Monitor M8 i 32-calowy monitor o wysokiej rozdzielczości S8. To już dziewiąte wyróżnienie przyznane monitorom Samsung na tegorocznych targach CES, a tym samym rekord przyznanych nagród na największych targach elektroniki na świecie.

High res Monitor S8 right

Monitor S8

 

Odyssey Neo G8 front

Odyssey Neo G8

 

Smart Monitor M8 left

Smart Monitor M8

 

Celem programu CES Innovation Awards sponsorowanego przez CTA, właściciela i organizatora targów CES, jest uhonorowanie urządzeń o wyjątkowym designie i rozwiązaniach inżynieryjnych w wielu kategoriach produktów użytkowych. To już szósty rok z rzędu, w którym monitory Samsung zdobyły nagrody CES Innovation Awards, umacniając pozycję firmy jako światowego lidera na rynku monitorów do gier.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile