Jesteś tutaj:-, Muzyka, Newsy, Płatności, Promocje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt-Darmowy dostęp do Tidal Premium przy zakupie słuchawek Galaxy Buds+

Darmowy dostęp do Tidal Premium przy zakupie słuchawek Galaxy Buds+

W październiku Samsung przygotował atrakcyjną promocje dla wszystkich fanów dobrych brzmień. Kupując słuchawki Galaxy Buds+ w datach objętych promocją, będzie można zyskać pół roku darmowego dostępu do usługi Tidal Premium.

 

Jak wziąć udział w promocji i zyskać 6 miesięczny dostęp do usługi Tidal Premium?

  1. Kup słuchawki Galaxy Buds+ w dniach od 04.10 do 17.10.2021 u partnerów handlowych, prowadzących promocję.
  2. Zgłoś się do udziału w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: samsung.com/pl/campaign/audio-sound/budsplus-promocja w terminie od 04.10 do 26.10.2021. Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia.
  3. Mailowa przesyłka kodu dostępu do usługi Tidal Premium nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty akceptacji zgłoszenia.

 

Pula zwrotów i kodów Tidal w promocji jest ograniczona. Uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach każdej z trzech obowiązujących promocji.

O przyznaniu nagrody decyduje termin zgłoszenia do promocji. Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronach internetowych promocji.

Autor |2021-10-07T09:35:48+02:007 października 2021 09:30|Kategorie: e-Handel, Muzyka, Newsy, Płatności, Promocje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile