Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Rusza Mobilny serwis Samsung – Naprawa smartfonu i tabletu od teraz z dojazdem pod Twój dom

Rusza Mobilny serwis Samsung – Naprawa smartfonu i tabletu od teraz z dojazdem pod Twój dom

Samsung ruszył z kolejną wyjątkową usługą w ramach strategii Serwisu 2.0. Od teraz naprawę smartfonu lub tabletu na terenie Warszawy będzie można zamówić z dojazdem prosto pod dom lub biuro. Technicy naprawią urządzenie na miejscu w specjalnie przystosowanym aucie, w trakcie maksymalnie dwóch godzin.

 

Samsung Van5

 

6 lipca do portfolio usług Samsung Serwis 2.0 dołączyła kolejna usługa, dzięki której naprawa urządzeń mobilnych staje się jeszcze prostsza. W kurs po Warszawie wyruszył Mobilny serwis Samsung. Wizytę mobilnego serwisu można teraz zamówić z dojazdem pod dowolny adres w Warszawie. Technicy w specjalnie przystosowanym Vanie naprawią smartfon lub tablet Galaxy na miejscu, w ciągu dwóch godzin.

 

Samsung Van6

Samsung Van4

 

Aby skorzystać z usługi mobilnego serwisu, wystarczy napisać lub zadzwonić na całodobową Infolinię Samsung. Konsultant Infolinii pomoże ustalić szczegóły naprawy i dogodny termin wizyty. Koszt dojazdu Mobilnego serwisu Samsung to dodatkowe 100 PLN. Serwisowi podlegają wszystkie urządzenia Galaxy bez względu na aktualny status gwarancji.

 

Samsung Van3

Więcej o nowych usługach serwisowych można przeczytać na stronie: samsung.com/pl/support/mobilny-serwis/

Autor |2021-07-07T10:53:21+02:007 lipca 2021 11:30|Kategorie: Android, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile