Jesteś tutaj:-, e-Handel, Newsy, Płatności, Promocje, Rynek, Samsung, Sprzęt-Samsung Supercharge Week: zyskaj bon podarunkowy i nawet 500 PLN zniżki na zakupy

Samsung Supercharge Week: zyskaj bon podarunkowy i nawet 500 PLN zniżki na zakupy

Zaoszczędź i zyskaj jednocześnie, w tygodniu naładowanym promocjami. Odkryj niesamowite oferty w ramach trwającej do 2 maja akcji Supercharge Week. Kupując w sklepie na samsung.pl, można otrzymać bony podarunkowe na kolejne zakupy, a wybrane produkty kupić dodatkowo w obniżonej cenie lub w atrakcyjnych zestawach.

W ramach akcji Supercharge Week, teraz przy zakupie produktów Samsung można otrzymać nie tylko atrakcyjną zniżkę, ale także bon podarunkowy na zakup wszystkich urządzeń dostępnych w sklepie samsung.pl. Z promocji można skorzystać zarówno przy zakupie pojedynczych produktów, jak i komponując atrakcyjne zestawy. Przykładowo, korzystając z promocji Supercharge Week, smartfon Galaxy A72 można nabyć z 200 PLN zniżką, a do tego otrzymać bon o wartości 100 PLN na kolejne zakupy. Z kolei przy zakupie smartfonu Galaxy S20 FE 5G, smartwatcha Galaxy Watch Active i słuchawek Galaxy Buds+ można zaoszczędzić nawet 900 PLN a do tego za każdy z zakupionych produktów zyskać bon podarunkowy o łącznej wartości 300 PLN. Natomiast kupując w zestawie smartwatch Galaxy Watch3, monitor 4K UHD UJ590 32″ i tablet Galaxy Tab S7 | S7+ do domowego biura łącznie można zaoszczędzić aż 1579 PLN, a dodatkowo zyskać bon podarunkowy o wartości 700 PLN.

 

Wybrane promocje w ramach Samsung Supercharge Week2:

  • Galaxy S20 FE: 400 PLN zniżki na zakup + bon o wartości 200 PLN na kolejne zakupy.
  • Galaxy Tab S7 lub S7+ w kolorze niebieskim: gratis etui, klawiatura + bon o wartości 500 PLN na kolejne zakupy.
  • Galaxy S21+ 5G: 400 PLN zniżki na zakup + bon o wartości 400 PLN na kolejne zakupy.
  • Przenośny SSD T7 Touch USB 3.2 2 TB: 160 PLN zniżki na zakup + bon o wartości 100 PLN na kolejne zakupy.
  • Galaxy Watch3: 400 PLN zniżki na zakup + bon o wartości 100 PLN.

 

Promocja Supercharge Week potrwa do 2 maja 2021 r., a bony będzie można wykorzystać do 31 maja 2021 r. Oferta łączy się z innymi obowiązującymi promocjami.

Więcej o zasadach i warunkach promocji można przeczytać na stronie: samsung.com/pl/offer/supercharge-week/Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.