Jesteś tutaj:-, Newsy, Promocje, Samsung, Sprzęt-Samsung Neo QLED w ofercie z pakietem usług premium

Samsung Neo QLED w ofercie z pakietem usług premium

Już teraz przy zakupie wybranych modeli Neo QLED 8K i 4K można skorzystać z wyjątkowego pakietu usług. Obejmuje on dostawę telewizora wraz z wniesieniem oraz montaż. Oferta obowiązuje do 16 maja w wybranych sieciach sprzedaży.

  • Promocja obejmuje najnowsze telewizory Neo QLED 8K – QN900A i QN800A oraz Neo QLED 4K – QN95A, QN91A i QN85A o przekątnej od 55” do 85” w zależności od produktu.
  • W ramach oferty można uzyskać usługę obejmującą transport telewizora wraz z wniesieniem lub też transport z wniesieniem i montażem.
  • Promocja obowiązuje od 26 kwietnia do 16 maja b.r.
  • Telewizory można kupić w sieciach sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media Markt, Media-Saturn, Neonet oraz X-KOM.

samsung NeoQLED QN900A

Wyznacznikiem linii telewizorów Neo QLED, która w tym roku zadebiutowała na rynku, jest rewolucyjna jakość obrazu. Za precyzyjną kontrolę podświetlania odpowiada technologia Quantum Mini LED, która sprawia, że widzowie mogą cieszyć się niedostrzegalnymi wcześniej szczegółami. W dodatku obraz zachwyca swoją wyrazistością zarówno w ciemnych, jak i w jasnych scenach. Z kolei multi-inteligentny Procesor AI Neo Quantum analizuje wyświetlane treści i podnosi ich jakość. Innymi słowy kontrast, kolory, detale są poprawiane do rozdzielczości jak najbliższej 4K lub 8K – zależnie od modelu telewizora. Dzięki temu możemy zobaczyć ulubione filmy czy seriale w zupełnie nowej odsłonie. O dodatkowe wrażenia zadba miliard perfekcyjnych odcieni barw, które są zasługą 100% Natężenia Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot).

 

Harmonijne brzmienie

Jak wiadomo, na pełnię wrażeń kinowych składa się nie tylko doskonały obraz, lecz także dźwięk. Dlatego telewizory Neo QLED świetnie współpracują z soundbarami z Q-serii. Funkcja Q-Symphony sprawia, że brzmienie pochodzące z głośników telewizora synchronizuje się z głośnikami soundbara. Tym samym widzowie mogą czerpać pełnię wrażeń audiowizualnych i cieszyć się jeszcze bardziej wciągającym brzmieniem dochodzącym ze wszystkich stron. Ponadto tegoroczną nowością jest funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni, która zapewnia, że brzmienie będzie idealne dopasowane do warunków i pomieszczenia.

 

Telewizory gotowe na sukces

Dla niezdecydowanych konsumentów często to recenzje stanowią wiarygodny drogowskaz przed zakupem. Wiodące na świecie i w Polsce media technologiczne oraz biznesowe doceniły modele Neo QLED za wyjątkową jakość obrazu, innowacyjny dźwięk i udoskonalony design, przyznając jednogłośnie najwyższe końcowe noty. Na uwagę recenzentów zasłużyły także funkcje gamingowe, takie jak nowy Panel Gracza czy Multi View.

samsung Neo QLED QN85A

Pakiet usług premium w prezencie

Z oferty mogą skorzystać nabywcy telewizorów Neo QLED 4K – QN95A, QN91A i QN85A lub 8K – QN900A i QN800A, kupionych w wybranych sieciach sprzedaży. W ramach oferty widzowie mogą uzyskać usługę obejmującą transport telewizora wraz z wniesieniem lub też transport z wniesieniem i montażem. Promocja potrwa od 26 kwietnia do 16 maja b.r.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, modele objęte promocją oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn, Media Markt i Neonet oraz X-KOM.

Autor |2021-04-26T10:39:53+02:0026 kwietnia 2021 10:39|Kategorie: Android, Newsy, Promocje, Samsung, Sprzęt|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. sobczak 27 kwietnia 2021 w 13:11 - Odpowiedz

    Mi Pan w Media Expert powiedział wcześniej że będzie taka oferta, więc wstrzymałem się z zakupem – przyzwoity człowiek

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile