Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-The Frame oferuje nowe obrazy pełne kolorów

The Frame oferuje nowe obrazy pełne kolorów

25 nowych, fantazyjnych dzieł dostępnych w Samsung Art Store.

Firma Samsung rozpoczęła współpracę z Etsy, globalną platformą handlu unikatowymi i kreatywnymi produktami. Dzięki temu galeria Samsung Art Store powiększyła się o 25 kolejnych, nowych prac zainspirowanych naturą, które będzie można wyświetlać na telewizorach The Frame.

  • Telewizor Samsung The Frame oferuje jedyne w swoim rodzaju połączenie sztuki i technologii.
  • Po włączeniu Trybu Sztuka ekran może stać się wyjątkową galerią z dziełami sztuki lub własnymi zdjęciami.
  • Do dedykowanego sklepu ze sztuką Art Store dołączyły właśnie prace 5 artystów związanych z platformą Etsy.

 

Samsung’s New Partnership with Etsy 4

 

Telewizor The Frame został zaprojektowany tak, by po wyłączeniu nie był czarnym ekranem – a stawał się pięknym dziełem sztuki. Wyglądem przypomina obraz w designerskiej oprawie, a jego wnętrze jest niezwykle bogate. Rozdzielczość 4K i technologia Quantum Dot, która zapewnia 100% natężenie kolorów, zachwycają bogactwem kolorów i odwzorowaniem szczegółów niezależnie od tego czy na ekranie wyświetlany jest film czy obraz w Trybie Sztuka.

Warto skorzystać z zasobów sklepu ze sztuką Art Store, który wzbogacił się właśnie o kolejnych 25 obrazów z platformy Etsy. Obecnie do wyboru jest już ponad 1400 dzieł, w tym obrazy, zdjęcia czy grafiki z największych światowych galerii sztuki, takich jak np.: Muzeum Narodowe Prado w Madrycie, Muzeum Albertina w Wiedniu czy Tate Modern w Londynie oraz Galeria Uffizi we Florencji. Możemy też na ekranie telewizora The Frame wyświetlać własne zdjęcia lub cyfrowe kopie własnych prac.

Kolekcja wyjątkowych dzieł z kolekcji Etsy skierowanych do wszystkich domowników dostępna jest już na całym świecie. Do współpracy zaproszono artystów, którzy tworzą w różnych technikach: Jorey Hurley, Elly Mackay, Melanie Mikecz, David Scheirer oraz Mirlande Jean-Gilles. Wybrane prace to mieszanka wyrazistych ilustracji, kolorowych kolaży, a także niezwykłych wizji i grafik, które ożywają na ekranie The Frame, rozbudzając wyobraźnię wszystkich, którzy je podziwiają.

 

Samsung’s New Partnership with Etsy 2

 

– Od czasu wprowadzenia na rynek w 2017 r. The Frame Samsung nieustannie rozwija platformę zróżnicowanych dzieł sztuki z całego świata. Mimo to kolekcja opracowana we współpracy z Etsy to dla nas coś nowego i bardzo szczególnego – mówi Salek Brodsky, Vice President of Strategic Partnerships and Business Development w Samsung Electronics. – Tworzeniu bogatej oferty Art Store od zawsze towarzyszy chęć zapewnienia szerokiego dostępu do sztuki i pozwolenia użytkownikom na odkrywanie dzieł, które ich poruszą i zainspirują. Ogromnie cieszymy się z możliwości zaoferowania pięciorgu artystom Etsy prawdziwie globalnego odbioru.

– Ci utalentowani artyści i twórcy doskonale uosabiają kreatywność. Jesteśmy podekscytowani, mogąc w ten sposób podzielić się ich talentem ze światem – dodaje Kelly Clausen, Dyrektor ds. komunikacji i partnerstw strategicznych w Etsy. – Nasze partnerstwo z Samsung sprawi, że zyskają zupełnie nowych odbiorców na całym świecie, których będą mogli inspirować swoimi dziełami.

 

Wyeksponowany na ścianie telewizor Samsung The Frame prezentuje się niczym prawdziwy obraz. Z powodzeniem stanie się częścią domowej galerii, a system wymiennych ramek pozwoli dopasować oprawę do stylu i charakteru każdego wnętrza. Oprócz klasycznej grafitowej ramy telewizora, można skorzystać z opcjonalnych ramek w kolorze orzechowym, czarnym, beżowym i białym.

 

Samsung’s New Partnership with Etsy 1

 

O firmie Etsy

Etsy, Inc. prowadzi internetowe platformy handlowe łączące miliony pełnych pasji, kreatywności kupujących i sprzedających na całym świecie. Nasza główna platforma, Etsy, to powszechnie znane miejsce handlu wyjątkowymi produktami. Kupujący szukają tu inspiracji i zachwycają się przedmiotami stworzonymi i prezentowanymi przez kreatywnych przedsiębiorców, natomiast sprzedający mają do dyspozycji zestaw narzędzi i usług odpowiadających na kluczowe potrzeby biznesowe. Etsy, Inc. jest także właścicielem Reverb, wiodącej globalnej platformy handlowej dedykowanej zakupom i sprzedaży nowych, używanych i zabytkowych instrumentów muzycznych.

Autor |2020-11-06T10:01:06+01:006 listopada 2020 10:01|Kategorie: Android, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Halza 11 listopada 2020 w 19:27 - Odpowiedz

    Fajnie, że telewizor w domu przestaje być czarnym, wielkim pudłem. Co ciekawe w ten sposób wielka korporacja, jaką jest Samsung, w komercyjnej współpracy z Etsy dokłada cegiełkę do promocji artystów. Super, że sztuka nowoczesna uzupełni aranżacje mieszkań w taki nowoczesny sposób!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.