Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Gry, Inne, Konsole, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Samsung, Sprzęt, Top7-Samsung QLED najlepszym przyjacielem nowych konsol

Samsung QLED najlepszym przyjacielem nowych konsol

Niski input lag, Automatyczny Tryb Gry czy sprawny system poprawy płynności obrazu w grach to tylko niektóre z wyróżników telewizorów Samsung. W tym roku gracze, którzy oczekują na nowe konsole mogą liczyć na szereg nowości i usprawnień, dzięki którym wskoczą na jeszcze wyższy poziom wrażeń podczas rozgrywki.

  • HDMI 2.1 trafia do telewizorów QLED 2020, co oznacza rozdzielczość 4K w 120 klatkach na sekundę.
  • Funkcja Real Game Enhancer+ w połączeniu z Dynamicznym Korektorem Czerni zadba o więcej detali w ciemnych scenach.
  • Funkcja Game Multi-View to wygodny sposób na doskonalenie umiejętności lub pokonanie impasu – dzieląc ekran można jednocześnie grać i oglądać na YouTube film instruktażowy lub wymieniać informacje z innymi graczami.
  • Automatyczny Tryb Gry po wykryciu włączonej konsoli dostosuje ustawienia telewizora i zaproponuje najlepsze ustawienia do gry.
  • Niewyczuwalny, niski input lag.
  • Freesync, czyli płynny obraz bez efektu „rozcinania” klatek.

Tryb Gra

Samsung od wielu lat konsekwentnie rozwija telewizory także pod kątem potrzeb graczy. W tym roku firma stawia poprzeczkę jeszcze wyżej, proponując nowe, niespotykane w innych telewizorach funkcje i rozwiązania, dzięki którym telewizory takie jak QLED czy Crystal UHD są idealnym wyborem dla konsoli nowej generacji.

 

Lepsze wrażenia, pełna kontrola

W tym roku telewizory QLED zyskały złącze HDMI 2.1. To świetna wiadomość także dla osób, które równie mocno co nowych gier wypatrują konsol nowej generacji. HDMI 2.1 pozwoli osiągnąć rozdzielczość 4K w 120 klatkach na sekundę. Oznacza to jeszcze większą płynność obrazu w grach. Złącze jest dostępne w tegorocznych modelach QLED 2020 o przekątnej ekranu 55 cali i więcej.

W tym roku telewizory QLED otrzymają Real Game Enhancer+, czyli ulepszoną funkcję znaną z poprzedniej generacji produktów, która znacząco poprawia jakość obrazu w grach. Dynamiczny Korektorem Czerni zapewnia lepszą widoczność w ciemnych scenach, a Freesync eliminuje efekt „urywanych” rozgrywek.

Real Game Enhancer

Ciekawą nowością w modelach QLED 2020 jest także funkcja Game Multi-View, która pozwala otworzyć na części ekranie dodatkowe okno, gdzie podczas trudnego fragmentu gry można wyświetlić instrukcje innych graczy, dostępne np. na YouTube. To wygodne rozwiązanie pomoże nie tylko pokonać chwilowe przeszkody, ale także doskonalić swoje gamingowe umiejętności. Funkcja dostępna jest zarówno w tegorocznych telewizorach QLED oraz modelach Crystal UHD, takich jak TU8500.

W tegorocznych telewizorach nie mogło zabraknąć sprawdzonych i lubianych rozwiązań, dzięki którym granie na dużym ekranie jest jeszcze bardziej wciągające. Właśnie dlatego zarówno w serii QLED 2020, jak wybranych modelach Crystal UHD znajdziemy m.in. Automatyczny Tryb Gry, wydajny system poprawy płynności Game Motion Plus oraz niskie wartości input lag.Autor |2020-05-15T09:37:55+01:0015 maja 2020 09:37|Kategorie: Android, Aplikacje, Gry, Inne, Konsole, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Samsung, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.