Jesteś tutaj:-, Newsy, Promocje, Rozrywka, Samsung, Sprzęt, Top7-Podejmij #wyzwaniegalaxy i zdobądź cenne nagrody

Podejmij #wyzwaniegalaxy i zdobądź cenne nagrody

Szpilki na Siłowni, Alan Andersz, Jacek Bilczyński i Warszawski Biegacz będą motywować do aktywności w ramach organizowanej przez Samsung akcji #wyzwaniegalaxy. Co tydzień do zdobycia będzie smartwatch Galaxy Watch Active2 oraz inne nagrody.

 

Dbanie o siebie w ostatnich tygodniach nabiera zupełnie nowego znaczenia. Aby zachęcić do dbania o kondycję fizyczną i dobre samopoczucie Samsung zaprasza do wzięcia udziału w akcji #wyzwaniegalaxy. Każdy ma swój sposób na zachowanie formy, dlatego do udziału w akcji, Samsung zaprosił czterech ambasadorów specjalizujących się w różnych dziedzinach: Alan Andersz (crossfit), Jacek Bilczyński (fitness), Warszawski Biegacz (bieganie), Szpilki na Siłowni (zdrowe odżywanie).

Począwszy od 8 maja, co tydzień na swoich instagramowych profilach inluencerzy wyznaczać będą specjalne, motywujące do aktywności wyzwanie. Spośród wszystkich osób, które podejmą #wyzwaniegalaxy na profilu danego ambasadora i w ciekawy, kreatywny sposób pokażą realizację wyznaczonego zadania na swoim profilu, każdego tygodnia jedna ma szansę na wygranie smartwatcha Galaxy Watch Actvive2. O przyznaniu nagrody decydują ambasadorzy. Każdy z nich wybiera co tydzień jedną osobę do której trafi smartwatch Galaxy Watch Active2.

 

#Wyzwaniegalaxy potrwa 6 tygodni. Serię pięciu cotygodniowych zadań wyznaczanych na profilach influencerów zakończy ostatnie, szóste wyzwanie, które ambasadorzy opracują i ogłoszą wspólnie. Na uczestników, którzy podejmą #wyzwaniegalaxy czekają cenne nagrody:

mailing asset 02

  • Smartwatch Galaxy Watch Active2 do wygrania co tydzień na profilu każdego z ambasadorów akcji
  • 15 kodów rabatowych na urządzenia Samsung do wygrania co tydzień na profilu każdego z ambasadorów akcji.
  • smartfon Samsung Galaxy S20, 2 smartwatche Galaxy Watch Active2 oraz bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds+ jako nagroda główna w finalnym wyzwaniu.

 

Najważniejsze informacje i szczegółowy regulamin akcji dostępne są na wyzwaniegalaxy.samsung.pl 

Aby śledzić zadania w ramach #wyzwaniegalaxy zapraszamy do obserwowania instagramowych profili ambasadorów akcji: Alan Andersz, Szpilki na Siłowni, Jacek Bilczyński, Warszawski Biegacz.

 

Galaxy Watch Active2 to urządzenie, które pozwala zadbać o swoją formę na wiele różnych sposobów. Dlatego właśnie powstała akcja #wyzwanieGalaxy. W tym wymagającym czasie dbanie o własną kondycję i samopoczucie to bardzo ważna część dnia, dlatego każde wsparcie może okazać się pomocne, i być tym, które spowoduje, ze zaczniemy dbać o formę nie „od jutra” a już od dziś” – powiedziała Magda Sielachowicz – Nowakowska, Head of marketing communication w Samsung Electronics Polska.Autor |2020-05-08T18:14:53+02:008 maja 2020 18:14|Kategorie: Android, Newsy, Promocje, Rozrywka, Samsung, Sprzęt, Top7|Tagi: , |2 komentarze

2 komentarze

  1. sania009 9 maja 2020 w 09:21 - Odpowiedz
  2. sania009 9 maja 2020 w 09:23 - Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.