Jesteś tutaj:-, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7, Wydarzenia-Samsung prezentuje nową kategorię lifestyle’owych urządzeń domowych podczas targów CES 2020

Samsung prezentuje nową kategorię lifestyle’owych urządzeń domowych podczas targów CES 2020

Na targach CES 2020 koreańska firma zaprezentowała modułowe, personalizowane sprzęty AGD wyposażone w innowacyjne technologie.

 

Lodówki z linii BESPOKE 

Innowacyjna, pięknie zaprojektowana lodówka BESPOKE zapoczątkowuje zupełnie nową kategorię spersonalizowanych sprzętów domowych. To rozszerzenie istniejącego, bogatego portfolio lodówek firmy Samsung, na które składa się m.in. flagowa lodówka Family Hub™ z multimedialnym ekranem będąca swoistym centrum zarządzania domem oraz wyjątkowo stylowe, duże, rodzinne urządzenia z linii Prestige Collection. Lodówki z linii BESPOKE są tworzone w personalizowany sposób w zależności od potrzeb i gustu indywidualnych użytkowników. Urządzenie oferowane jest w kilku różnych wersjach, od urządzeń jedno- do czterodrzwiowych. W przypadku frontu lodówki użytkownicy mogą wybierać spośród trzech różnych materiałów – metalu cotta, szkła satynowego i szkła glam – oraz wielu opcji kolorystycznych (m.in. szarej, granatowej, różowej, żółtej, białej lub miętowej). Można także spersonalizować działanie samej lodówki, a to za sprawą Flex Zone – przestrzeni, która może pełnić funkcję zarówno chłodziarki, jak i zamrażarki.

 

Innovative Lifestyle 6

 

Portable Slim Double Induction

Zaprojektowana z myślą o małych przestrzeniach Portable Slim Double Induction, czyli przenośna płyta indukcyjna o dwóch strefach grzewczych, ułatwia przygotowywanie posiłków w dowolnym miejscu w kuchni – a nawet w innym pomieszczeniu. Urządzenie ma dużą moc i pozwala precyzyjnie gotować potrawy na dwóch indukcyjnych strefach grzewczych, dla których ustawiać można różne poziomy grzania.

 

samsung portable slim double 42107

 

Strefy mogą funkcjonować oddzielnie w przypadku używania mniejszych patelni czy garnków lub stworzyć jedną dużą powierzchnię w razie grillowania czy gotowania przy użyciu większych naczyń kuchennych. To kolejne ciekawe rozwiązania w tej kategorii produktów proponowane przez koreańską firmę. Samsung posiada już w swojej ofercie płytę indukcyjną NZ64N7757GK z modułem wi-fi i Bluetooth. Pracę urządzenia można zdalnie monitorować a dzięki bezprzewodowemu połączeniu okap Samsung (modele NK24N9804VB i NK36N9804VB) automatycznie zacznie filtrować powietrze i dostosuje swoją pracę do płyty.

 

Cube Refrigerator 

Nowa seria Cube Refrigerator firmy Samsung obejmuje trzy modele niewielkich lodówek: Wine, Beer i Beauty. Te modułowe chłodziarki dostępne są w różnorodnych stylowych kolorach, które można doskonale dopasować do każdego wystroju wnętrza. Ich wyjątkowy design o pięknym wykończeniu umożliwia ustawienie jednego urządzenia na drugim, co oznacza, że lodówki z łatwością można umieścić w dowolnym pomieszczeniu – także w sypialni.

 

Innovative Lifestyle 3FFF

 

Specjalna technologia chłodzenia zapewnia, że urządzenia pracują na tyle cicho, by nie zakłócać snu. Lodówki można połączyć także z podobnym stylistycznie oczyszczaczem powietrza Cube tworząc tym samym idealnie połączony system urządzeń, bez których nie może się obyć żadne stylowe, nowoczesne mieszkanie.

 

Innovative Lifestyle 4FFF 

 

Samsung Shoe Care System

Samsung Shoe Care System to pierwsza tego rodzaju innowacja w zakresie domowego dbania o obuwie. To łatwe i wygodne w obsłudze wszechstronne rozwiązanie pomaga użytkownikom dbać o najcenniejsze modowe inwestycje. Umożliwia dezodoryzację, usuwanie wilgoci i suszenie butów przy użyciu jednego urządzenia. W efekcie obuwie dłużej służy, lepiej wygląda i przyjemniej się je nosi. 

Wszystkie zaprezentowane przez markę Samsung urządzenia to kolejny krok na drodze innowacji zmieniających nasze mieszkanie i ułatwiających codzienne funkcjonowanie w domu.

Wszystkie urządzenia zaprezentowane na CES 2020 dostępne będą na wybranych rynkach.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile