Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Samsung Galaxy Fold w sprzedaży i znowu się psuje

Samsung Galaxy Fold w sprzedaży i znowu się psuje

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży składanego smartfona Samsung Galaxy Fold, różni blogerzy zaczęli badać urządzenie na wytrzymałość konstrukcji, ponownie potwierdzając brak  ochrony ekranu przed zarysowaniami. Pojawiła się już pierwsza wiadomość o uszkodzonym  ekranie smartfona.

Brian Heater z portalu TechCrunch poinformował, że ekran jego nowego i zmodyfikowanego Galaxy Fold doznał uszkodzenia już po dniu użytkowania – przy czym nie były to żadne ekstremalne teksty, tylko zwykłe użytkowanie . Wcześniej obawiano się rys i zagnieceń, jednak obecnie uszkodzenie ma inny charakter –  na środku ekranu pojawiły się okrągłe,  kolorowe kropki.

 

close fold large

 

Jak podkreśla Heater, telefon był użytkowany z dbałością – nie doznał upadków i nie był zamykany  z innymi obiektami w środku złożonego ekranu. Heater zaznaczył, że po nieudanej premierze Samsunga Galaxy Fold w kwietniu, był on wśród nielicznych publicystów, u których  Galaxy Fold pracował idealnie i bez problemów.

Samsung, w ciągu ostatnich miesięcy modyfikował  konstrukcję Galaxy Fold, aby zapewnić lepszą odporność urządzenia a w szczególności ekranu na uszkodzenia. Firma ostrzega jednak użytkowników na oficjalnej stronie internetowej modelu Galaxy Fold, że trzeba się z nim obchodzić delikatnie i nawet opublikowała film instruktażowy w tej sprawie.

 

 

Samsung zabrał od blogera uszkodzony aparat do zbadania i wykrycia przyczyny awarii. Ponadto, firma oferuje zniżkę na wymianę ekranu w  przypadku uszkodzenia — w pierwszym roku po zakupie, wyświetlacz będzie można wymienić za 150 Dolarów (około 585 zł).Autor |2019-09-27T11:37:14+01:0027 września 2019 11:37|Kategorie: Android, Inne, Internet, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.