Jesteś tutaj:-, e-Handel, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Samsung Galaxy Fold już dostępny

Samsung Galaxy Fold już dostępny

Firma Samsung ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek Galaxy Fold – urządzenia, które tworzy nową kategorię technologii mobilnej. Począwszy od 6 września Galaxy Fold będzie dostępny w Korei, a w późniejszym terminie w wybranych krajach, m.in. we Francji, Niemczech, Singapurze, USA i Wielkiej Brytanii, w wersji Cosmos Black i Space Silver. Ponadto na wybranych rynkach urządzenie będzie gotowe na obsługę 5G, dzięki czemu użytkownicy będą mogli korzystać z najnowszego standardu łączności sieciowej.

Galaxy Fold zaprojektowano, by inspirował nowe doświadczenia – gdy jest złożony, na jego zewnętrznym wyświetlaczu użytkownik jedną ręką uzyska wygodny dostęp do najważniejszych danych i funkcji, natomiast po rozłożeniu urządzenie oferuje wyświetlacz Infinity Flex o przekątnej 7,3 cala, który zapewnia nowe sposoby multitaskingu, oglądania wideo czy grania.

 Ostatnie miesiące firma Samsung poświęciła na dopracowanie Galaxy Fold tak, by zapewnić najlepsze wrażenia z użytkowania. Poprawiono nie tylko konstrukcję urządzenia, ale przemyślano również proces prezentacji Galaxy Fold konsumentom.

 

Tworząc to innowacyjne, definiujące swoją kategorię urządzenie, stawiliśmy czoła ogromnemu wyzwaniu inżynieryjnemu. Teraz jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc wypuścić na rynek tę pionierską technologię mobilną i pozwolić doświadczyć jej użytkownikom” – powiedział DJ Koh, President i CEO, IT & Mobile Communications Division, Samsung Electronics. – „Użytkownicy pozytywnie odebrali większe ekrany, a rewolucyjna forma Galaxy Fold oferuje jeszcze większy i bardziej angażujący wyświetlacz, przy zachowaniu pełnej mobilności. Oto urządzenie, które przekracza granice tradycyjnego projektowania smartfonów.”  

 

Pierwszy w swoim rodzaju UX

Galaxy Fold łączy preferowane przez użytkowników cechy smartfonów i tabletów, czego efektem jest nowy rodzaj urządzenia mobilnego i jedyne w swoim rodzaju wrażenia z użytkowania – od nowatorskiej formy i materiałów po wyjątkowy, składany UX, wszechstronny aparat i wydajność klasy premium. Firma Samsung nawiązała współpracę z partnerami, by zapewnić użytkownikom całkowicie nowe doświadczenie użytkowe, które zmieni sposób posługiwania się urządzeniami mobilnymi oraz pozwoli w pełni wykorzystać składany design oferujący dwa wyświetlacze: zewnętrzny i główny. W efekcie urządzenie otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości.

Galaxy Fold zmienia sposób rejestrowania, udostępniania i edycji treści mobilnych. Gdy urządzenie jest złożone, można nagrać krótki filmik, a następnie rozłożyć je, by obejrzeć wideo na większym wyświetlaczu. Funkcja App Continuity płynnie przeniesie odtwarzaną treść z wyświetlacza zewnętrznego na główny. Z kolei Multi-Active Window umożliwia korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie w czasie rzeczywistym, co przekłada się na efektywną wielozadaniowość. W tym samym czasie można więc edytować nagranie, przeszukiwać galerię zdjęć i odbierać wiadomości od przyjaciół i współpracowników.

Dzięki obsłudze 5G, użytkownicy Galaxy Fold będą mogli w pełni wykorzystać największe prędkości oferowane przez operatorów na wybranych rynkach. Galaxy Fold 5G wspiera sieć nowej generacji, pozwalając błyskawicznie przesyłać i pobierać wideo, treści i bogate graficznie gry o wysokiej rozdzielczości. A dzięki dużemu wyświetlaczowi Infinity Flex o wielkości 7,3 cala, Galaxy Fold zmienia sposób, w jaki konsumenci bawią się i pracują.

 

Konsumenci, którzy kupią Galaxy Fold otrzymają ekskluzywny dostęp 24/7 do ekspertów firmy, którzy udzielą wsparcia zarówno online, jak i przez telefon. Firma Samsung dołoży starań, by proces obsługi konsumentów na każdym rynku był równie wyjątkowy jak samo urządzenie.

 

Więcej informacji na temat Galaxy Fold można znaleźć na news.samsung.com/galaxyAutor |2019-09-05T15:46:04+02:005 września 2019 16:00|Kategorie: Android, e-Handel, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.