Jak będzie wyglądać Samsung Galaxy Fold 2

Światowa organizacja własności intelektualnej opublikowała nowy patent firmy Samsung, w którym opisano nowe urządzenie z elastycznym ekranem. Być może właśnie taki wygląd będzie miał Galaxy Fold 2. Obrazy udostępniło holenderski serwis LetsGoDigital.

 

Jak będzie wyglądać Samsung Galaxy Fold 2

 

Główną różnicą opisaną w dokumencie o urządzeniu Galaxy Fold jest zgięcie w linii poziomej, zamiast pionowej. Smartfon ma standardowy rozmiar, a nie wymiary tabletu. Ponadto, specjalny mechanizm w środku obudowy pozwala na wygięcie urządzenia  na zewnątrz i do wewnątrz.

Opatentowany smartfon przypomina Motorola RAZR. W końcu czerwca już pojawiiły się informacje, że kolejne składane urządzenie Samsung pojawi się w postaci smartfonu z klapką i z jednym ekranem.

Jak będzie wyglądać Samsung Galaxy Fold 2

Składany mechanizm pozwoli na wykorzystanie kamer i czujników także do robienia zdjęć selfie lub autoryzacji przez Face ID. W patencie jest napisane, że czujniki będą określać położenie ekranu dostosowując interfejs do odpowiedniego formatu ekranu.

Tymczasem wydanie pierwszego Galaxy Fold ma się odbyć dopiero we wrześniu. Uruchomienie pierwszego składanego smartfona przełożone zostało prawie o pół roku z powodu problemów konstrukcyjnych. Jego następcy mogą pokazać się już w przyszłych targach MWC, które odbędą się w lutym 2020 roku.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.