Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bez kategorii, Bezpieczeństwo, Foto, Google, Inne, Internet, Konkurs, Nawigacja, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top30, Top7-Oficjalna premiera Samsung Galaxy Fold odbędzie się w lipcu

Oficjalna premiera Samsung Galaxy Fold odbędzie się w lipcu

Według najnowszych informacji, sprzedaż składanego smartfona Galaxy Fold rozpocznie się – według koreański mediów –  już w przyszłym miesiącu. Producent poprawił wadliwe elementy ekranu i mechanizmu składania.

Kilka tygodni temu szef mobilnego oddziału Samsunga Dong Do Gin powiedział, że firma w najbliższym czasie ogłosi oficjalną datę premiery składanego gadżetu. Od tego czasu żadnej informacji o premierze urządzenia nie było.

Od momentu przeniesienia premiery Galaxy Fold, która pierwotnie miała się odbyć 26 kwietnia, było jasne tylko to, że smartfon pojawi się w sprzedaży nie wcześniej niż w drugiej połowie 2019 roku.

Premiera Galaxy Fold nie odbyła się w wyznaczonym terminie z powodu problemów z ekranem, który dosyć szybko ulegał awarii. W maju Samsung poinformował, że już rozwiązał ten problem. Jednak początek sprzedaży urządzenia do tej pory nie został ogłoszony.

1 komenarz

  1. Cyberflix TV 10 czerwca 2019 w 09:49 - Odpowiedz

    Samsung is doing a great job in the innovation sector. This is beautiful but not durable.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile