Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Opinie ekspertów, Oprogramowanie, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony, Top7-Firma Samsung zmusiła iFixit do usunięcia materiałów z „otwarcia” Galaxy Fold

Firma Samsung zmusiła iFixit do usunięcia materiałów z „otwarcia” Galaxy Fold

Wokół kosztującego dwa tysiące Dolarów tabletu Samsung Galaxy Fold nadal rozwija się dramat PR-owy. Serwis iFixit, który wcześniej w tym tygodniu umieścił wideo-relację z otwarcia Galaxy Fold z analizą możliwych przyczyn braku solidności konstrukcji elastycznego ekranu, usunęła ten materiał na wniosek firmy Samsung.

Przypomnijmy, że autorzy doszli do wniosku, że to nieszczelna konstrukcja pozwala na gromadzenie się kurzu pod wyświetlaczem, a co za tym idzie doprowadza do uszkodzenia matrycy OLED. W związku z licznymi doniesieniami o awarii wyświetlacza w tym modelu, Samsung zdecydował o przesunięciu premiery rynkowej na czas nieokreślony.

iFixit otrzymał Galaxy Fold nie bezpośrednio od firmy Samsung, ale od „zaufanego partnera”. Przedstawiciele Samsunga poprosili, aby strona usunęła materiał z publikacji. „Z szacunku” do swojego partnera iFixit postanowiła spełnić prośbę, chociaż prawnie nie musi tak postępować.

Przedstawiciele iFixit obiecują, że gdy Galaxy Fold trafi do sprzedaży detalicznej, ponownie rozmontują smartfon i wrzucą materiał na stronę. Cała publikacja iFixit jest dostępna w Archiwum InternetuAutor |2019-04-26T12:43:09+02:0026 kwietnia 2019 12:43|Kategorie: Android, Inne, Newsy, Opinie ekspertów, Oprogramowanie, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Michal 26 kwietnia 2019 w 19:35 - Odpowiedz

    Samsung popraw się! Nie rób lipy please!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.