Jesteś tutaj:-, Newsy, Samsung, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7-Samsung patentuje inteligentne lustro

Samsung patentuje inteligentne lustro

Urządzenie będzie pracować w dwóch trybach. Włączone  działa jak telewizor, na którym można oglądać filmy. A w trybie oczekiwania zamienia się w inteligentne lustro. Jest to rozwój idei już istniejącego modelu telewizora The Frame, który w trybie oczekiwania wyświetla zdjęcia. 

samsung smart mirror tv inteligentne lustro

Według dokumentacji, przedstawionej w Amerykańskim biurze patentów i znaków towarowych,  inteligentne lustro będzie mieć kształt kwadratu z zaokrąglonymi rogami. Na tylnym panelu znajdują się gniazda do podłączenia zasilania. Taka konstrukcja ma jednak wady – kwadratowy kształt telewizora, spowoduje to, że podczas oglądania telewizora u góry i dołu będą widoczne czarne pasy. Choć należy pamiętać, że do momentu, gdy urządzenie zostanie uruchomione w masowej produkcji, wiele może jeszcze się zmienić. Poza tym należy pamiętać, że nie jest to urządzenie przeznaczone wyłącznie do oglądania filmów.

samsung smart mirror tv inteligentne lustro

Inteligentne lustro Samsung może  rozpoznać użytkownika, który przed nim stoi. Urządzenie prawdopodobnie będzie mieć również funkcję odtwarzania filmów i zdjęć znajdujących się w pamięci sparowanego z nim smartfona oraz szereg funkcji informacyjnych i społecznościowych.

 Autor |2019-02-20T15:11:34+02:0020 lutego 2019 15:11|Kategorie: Gadżety, Newsy, Samsung, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.