Jesteś tutaj:-, e-Sport, Gry, Inne, Konsole, Newsy, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Tablety, Telefony, Top7-Samsung przygotowuje elastyczny smartfon dla gier

Samsung przygotowuje elastyczny smartfon dla gier

Wygląda na to, że Samsung nie zamierza zatrzymać się na jednym modelu elastycznego smartfona – w tym roku w planach firmy znajduje się co najmniej jeszcze jedno  urządzenie tego typu.

W zeszłym roku już pojawiły się pogłoski, że Samsung przygotowuje składane urządzenie do gier z sterowania jak w kontrolerze. Nowy patent koreańskiego giganta, pokazuje urządzenie do gier z ekranem, który rozkłada się na zewnątrz .

Samsung składany ekran

Na dole składanej części urządzenia znajduje się panel z elementami sterowania: D-pad jest po lewej stronie, a sześć przycisków po prawej. Takie ułożenie elementów pozwala używać go w trybie smartfona lub tabletu. Rozmiar przycisków i panelu sterowania jest jednak niewielki, co powoduje obawy, że sterowanie nie będzie wygodne. Zobaczymy.

Samsung składany ekran

 

 

 

 Autor |2019-01-31T11:50:46+02:0031 stycznia 2019 11:50|Kategorie: Bez kategorii, e-Sport, Gry, Inne, Konsole, Newsy, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Tablety, Telefony, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.