Jesteś tutaj:-, Newsy, Reklama, Rynek, Samsung, Telefony-Samsung zapewni ekskluzywną edycję Galaxy Note8 Paraolimpijczykom

Samsung zapewni ekskluzywną edycję Galaxy Note8 Paraolimpijczykom

Na niecały miesiąc przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Pjongczang 2018, firma Samsung Electronics, która jest światowym partnerem zawodów w kategorii Urządzeń Komunikacji Bezprzewodowej oraz Sprzętu Komputerowego, zaprezentowała limitowaną edycję swoich smartfonów. Wspieranie sportowców oraz całej Olimpijskiej Rodziny to dla Samsung już tradycja. W tym roku firma zaoferuje specjalną i ekskluzywną edycję Galaxy Note8.


We współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim (International Olympic Committee – IOC) i Komitetem Organizacyjnym Zimowych Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich Pjongczang 2018 (PyeongChang Organizing Committee for the 2018 Olympic & Paralympic Winter Games – POCOG) firma Samsung dostarczy ponad 4000 urządzeń wszystkim Olimpijczykom, jak również Rodzinie Olimpijskiej, w tym pracownikom IOC i POCOG.


Od 20 lat wspieramy Ruch Olimpijski, pomagając promować ducha Igrzysk i usprawniając łączność dzięki najnowszym innowacjom technologicznym – powiedział Younghee Lee, CMO and Executive Vice President, Samsung Electronics. – Jesteśmy dumni z tego, że możemy przekazać smartfony z edycji limitowanej stworzonej z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018 wszystkim sportowcom, by pomóc im pozostać w kontakcie, rejestrować te jakże istotne dla nich chwile i dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Aby uczcić tę wyjątkową okazję, w urządzeniach z edycji limitowanej zostaną zainstalowane tapety o tematyce Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018. Dodatkowym elementem będą preinstalowane aplikacje, które pomogą w pełni cieszyć się uczestnictwem w Igrzyskach.


Przez ostatnie 20 lat zaangażowanie firmy Samsung w Ruch Olimpijski w coraz większym stopniu umożliwiało istotną komunikację i kontakt za pośrednictwem innowacyjnych technologii mobilnych
– powiedział Thomas Bach, Prezes IOC. – Stworzenie limitowanej edycji urządzeń z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018 dodatkowo umacnia wspólne dążenie Samsung i IOC do propagowania ducha olimpijskiego. To dzięki tak oddanym partnerom jak Samsung możemy kolejny raz organizować niezapomniane Igrzyska.


Samsung zapewni Galaxy Note8 Paraolimpijczykom

Udowadniając swoje zaangażowanie również w Ruch Paraolimpijski, firma Samsung przekaże smartfony wszystkim Paraolimpijczykom biorącym udział w Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich Pjongczang 2018. Każdy sportowiec otrzyma Galaxy Note8 wraz z etui ozdobionym logo Paraolimpiady. Firma Samsung jest Światowym Partnerem Paraolimpijskim od czasu Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2010 w Vancouver, pełni także rolę orędownika Ruchu Paraolimpijskiego.

O zaangażowaniu firmy Samsung w Igrzyska Olimpijskie

Firma Samsung po raz pierwszy wsparła Igrzyska jako lokalny sponsor Olimpiady w Seulu w roku 1988. Począwszy od Zimowych Igrzysk 1998 w Nagano, firma zwiększyła swoje zaangażowanie na rzecz Ruchu Olimpijskiego i stała się Światowym Partnerem Olimpijskim w zakresie sprzętu komunikacji bezprzewodowej, oferując swoją platformę komunikacji bezprzewodowej i urządzenia mobilne. Te innowacyjne rozwiązania umożliwiają członkom Wspólnoty Olimpijskiej, sportowcom i kibicom na całym świecie interaktywną komunikację oraz zapewniają usługi informacyjne i Samsung Pay. Samsung organizuje różnorodne kampanie olimpijskie, by z ludźmi na całym świecie dzielić się radością, jaką budzą Igrzyska, a także by dzięki innowacyjnej technologii mobilnej umożliwić wszystkim uczestniczenie w nich. Firma będzie kontynuować działania w zakresie sprzętu komunikacji bezprzewodowej i sprzętu komputerowego podczas tegorocznych Igrzysk Zimowych w Pjongczangu, a także w przyszłości, przy okazji letnich Igrzysk w Tokio w roku 2020.

źródło: Samsung

KanAutor |2018-01-19T15:53:22+02:0019 stycznia 2018 15:53|Kategorie: Android, Newsy, Reklama, Rynek, Samsung, Telefony|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. […] Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule Samsung zapewni ekskluzywną edycję Galaxy Note8 Paraolimpijczykom […]

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.