Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Rozrywka, Samsung, Taryfy komórkowe-Deezer Premium+ w Samsung Multiroom, przez 6 m-cy za darmo

Deezer Premium+ w Samsung Multiroom, przez 6 m-cy za darmo

Samsung Multiroom to nowy system audio, który pozwala cieszyć się muzyką w całym domu – wystarczy postawić głośnik i sterować nim za pomocą urządzenia mobilnego. Teraz, wraz z zakupem urządzenia, fani muzyki otrzymają dostęp przez sześć miesięcy do ponad 30 milionów utworów muzycznych w doskonałej jakości w serwisie Deezer.


Samsung Multiroom z pomocą aplikacji mobilnej zainstalowanej w smartfonie* pozwala zdalnie kontrolować muzykę w każdym miejscu w mieszkaniu, w którym ustawimy głośnik, a dzięki dostępowi do Internetu użytkownik ma pełną swobodę w wyborze muzyki. W ramach promocji Multiroom. I wszędzie gra, do 15 października br., każda osoba, która zakupi Multiroom otrzyma darmowy dostęp przez sześć miesięcy do zasobów muzycznych serwisu Deezer Premium+. Przy zakupie dwóch produktów, wydane zostaną dwa kody dostępu, a w przypadku trzech głośników Multiroom lub więcej – trzy kody, aby móc cieszyć się muzyką z bliskimi.

Głośnik WAM550
Głośnik WAM550

Deezer to jeden z największych i najciekawszych serwisów muzycznych na świecie. W jego zasobach znajduje się ponad 30 milionów utworów w wysokiej jakości (bitrate 320kbps). Serwis oferuje również doskonałe rekomendacje muzyki, dostosowane do zainteresowań użytkowników, a także ciekawe aplikacje oraz kanały radiowe z ulubionymi wykonawcami. Abonament Deezer Premium+ pozwala na odsłuchiwane muzyki zarówno w trybie online, jak też offline, dostępnych z poziomu każdego urządzenia mobilnego i komputera.

Samsung Multiroom: smartfon lub tablet muzycznym centrum domu

Co zrobić, aby wziąć udział w promocji Multiroom. I wszędzie gra? Wystarczy do 15 października br. kupić Samsung Multiroom (WAM750/EN, WAM751/EN, WAM550/EN oraz WAM551/EN) w dowolnym punkcie sprzedaży (w tym w sklepach internetowych) i do 20 października 2014 roku zarejestrować zakup na stronie audio.samsung.pl.

Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na stronie: www.audio.samsung.pl

,i>
*Smartfony z systemem Android: 2.3.3 i nowsze, iOS 5.0 i nowsze

źródlo: Samsung

KanAutor |2014-06-16T10:51:36+01:0016 czerwca 2014 10:51|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Samsung, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.