Jesteś tutaj:-, Newsy, Promocje, Rozrywka, Samsung, Sprzęt, Telefony-Samsung i Deezer proponuje sześć miesięcy darmowej muzyki na GALAXY S5

Samsung i Deezer proponuje sześć miesięcy darmowej muzyki na GALAXY S5

Ponad 30 milionów utworów w doskonałej jakości, dostępnych bez opłat i reklam to wyjątkowy prezent dla przyszłych właścicieli Samsung GALAXY S5. Wraz z zakupem najnowszej wersji sztandarowego smartfonu Samsung, otrzymają oni bezpłatny dostęp, przez sześć miesięcy, do usługi Deezer Premium +.


Firma Samsung Electronics nawiązała współpracę partnerską z Deezer – jednym z największych i najciekawszych serwisów muzycznych na świecie. Z okazji premiery najnowocześniejszego smartfonu Samsung GALAXY S5 klienci uzyskają nieograniczony dostęp, przez sześć miesięcy, do ponad 30 milionów utworów w wysokiej jakości (bitrate 320kbps), zarówno w trybie online, jak też offline, dostępnych z poziomu smartfonu. Deezer to również doskonałe rekomendacje muzyki, dostosowane do zainteresowań użytkowników, a także ciekawe aplikacje oraz kanały radiowe z ulubionymi wykonawcami.

Samsung GALAXY S5 za 2999 zł: premiera w Polsce okiem Telix

Według badań rynku przeprowadzonych w 2013 roku przez grupę NPD, już prawie 1/3 posiadaczy smartfonów na świecie korzysta w swoich urządzeniach z serwisów strumieniujących muzykę. Ewolucja cyfrowego rynku muzycznego jest niezwykle dynamiczna. Użytkownicy przywiązują dziś mniejszą wagę do fizycznego posiadania albumów, doceniając zdalny, czyli łatwiejszy i szybszy dostęp do muzyki. Partnerska współpraca z serwisem Deezer zapewni przyszłym posiadaczom GALAXY S5 wiele chwil wspaniałej rozrywki, zarówno w domu, podczas treningu czy też w drodze do pracy – powiedział Lee Epting, wiceprezes Samsung Electronics Media Solution Center Europe.

To przełomowe porozumienie. Samsung projektuje jedno z najbardziej innowacyjnych urządzeń na rynku, my tworzymy najbardziej intuicyjny i najlepiej spersonalizowany serwis muzyczny. Wspólnie możemy zagwarantować niezrównane przeżycia muzyczne – dodał Axel Dauchez, prezes serwisu Deezer.

Posiadacze Samsung GALAXY S5 zostaną poinformowani o możliwości skorzystania z bezpłatnego dostępu do serwisu Deezer podczas rejestracji nowego konta.

W piątek 11 kwietnia o godzinie 11:11 rusza sprzedaż najnowszego smartfonu Samsung GALAXY S5 oraz trzech innych nowości – Gear 2, Gear 2 Neo i Gear Fit.

Rozpoczęciu sprzedaży towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje – gra miejska „Uchwyć moment” polegająca na odszukaniu i sfotografowaniu naklejek ukrytych w centrum handlowym (w Warszawie, Gdańsku i Łodzi) oraz ciekawym opisaniu cech i funkcji telefonu (1. Odporność na pył i wodę, 2. Czytnik linii papilarnych, 3. Szybki internet, 4. Apart, 5. Aplikacja S-Health) oraz przesłaniu zdjęcia z ciekawym i dokładnym opisem na adres e-mail: [email protected] (osoby robiące zdjęcia w CH Arkadia) [email protected] (osoby robiące zdjęcia w CH Manufaktura), [email protected] (osoby robiące zdjęcia w Galerii Bałtyckiej). Naklejki, które należy sfotografować będą dostępne od momentu otwarcia danej galerii do godziny 20:00. Zwycięzcy otrzymają w nagrodę najnowszy telefon Samsung GALAXY S5.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:

  Samsung GALAXY S5: 2999 PLN

  Samsung Gear Fit: 799 PLN

  Samsung Gear 2: 1199 PLN

  Samsung Gear 2 Neo: 899 PLN

źródło: Samsung

KanAutor |2014-04-10T14:46:53+01:0010 kwietnia 2014 14:46|Kategorie: Android, Newsy, Promocje, Rozrywka, Samsung, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. juzew 10 kwietnia 2014 w 13:09 - Odpowiedz

  A w Orange dodatkowo Deezer ma nielimitowany darmowy transfer danych.

 2. Berger 11 kwietnia 2014 w 12:49 - Odpowiedz

  Deezer na smartfony jest beznadziejny, oferuje zaledwie strumień 128kbps co dość boleśnie odbija się na jakości dźwięku płynącego wprost do uszu słuchacza, używam tego serwisu od około 1,5 miesiąca i nikomu nie polecam

  • polko 11 kwietnia 2014 w 13:28 - Odpowiedz

   Masz rację, ale i tak nie używam żadnego. Wolę własne playlisty mp3.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.