Jesteś tutaj:-, Apple, Gadżety, Inne, Nawigacje, Newsy, Produkty z Chin, Targi i konferencje-Haier przedstawia smatwatche dla dzieci, seniorów oraz zwierząt

Haier przedstawia smatwatche dla dzieci, seniorów oraz zwierząt

Haier przedstawi na MWC 2015 swoją propozycję inteligentnych zegarków dla dzieci i osób starszych oraz obroży dla zwierząt domowych z GPS-em. Haier po raz kolejny potwierdza swoją mocną pozycję w dziedzinie rozwiązań technologicznych.

Inteligentny zegarek SOS dla dzieci

Inteligentny zegarek SOS dla dzieci
Inteligentny zegarek SOS dla dzieci

To innowacyjne urządzenie o wyjątkowym wyglądzie, przeznaczone dla dzieci od 2 do 8 lat, pozwoli rodzicom być w ciągłym kontakcie z dzieckiem. Smartwatch jest wodoodporny (do 30 metrów) i wyposażony w ekran OLED 0,96’’ (2,43cm) oraz posiada funkcję telefonu, jak również mikrofon i głośnik oraz (czerwony) przycisk SOS, który, w razie potrzeby, pozwala zadzwonić do trzech numerów.

Dzięki aplikacji na Android oraz iOS, rodzic może określić geograficzną strefę bezpieczeństwa dziecka oraz otrzymywać zawiadomienia, jeśli dziecko znajdzie się poza obszarem.

Rodzic dysponuje również interfejsem lokalizacji z GPS-em, gdzie historia jest zapisywana przez kilka dni i pozwala rodzicowi odtworzyć trasę, jaką przebyło dziecko. Dla jeszcze lepszej kontroli na odległość, funkcja « baby phone » pozwala na słuchanie otoczenia dziecka. Smartwatch służy również jako odblask, jest dostępny w kilku kolorach, a jego bateria działa przez dwa dni. Zegarek jest kompatybilny z serwisem Haier SOS oraz serwisem pomocy dostępnym dla gamy smartfonów E-ZY.

Data dostępności w sprzedaży oraz cena będą dostępne wkrótce.

Inteligentny zegarek SOS dla seniorów

Inteligentny zegarek SOS dla seniorów
Inteligentny zegarek SOS dla seniorów

Haier stworzył również produkt dla starszych osób, smartwatch o funkcjach podobnych do tych, jakie posiada zegarek dla dzieci : zegarek jest wodoodporny (do 30 metrów), posiada ekran OLED 0,96’’ (2,43cm) oraz przycisk SOS do szybkiego zawiadomienia trzech numerów, w razie potrzeby. Dzięki aplikacji na telefon, możliwe jest określenie strefy geograficznej bezpieczeństwa osoby.

Interfejs lokalizacji z GPS-em pozwala na odtworzenie trasy, jaką przebyła osoba, a następnie zapisuje ją w pamięci urządzenia na kilka dni. Tak jak w smartwatchu dla dzieci, istnieje możliwość słuchania otoczenia osoby wyposażonej w zegarek, dla jeszcze lepszej kontroli. Model istnieje w wersji czerwonej i czarnej, na bransoletce z prawdziwej skóry, oraz działa przez dwa dni bez ładowania. Jest on kompatybilny z serwisem Haier SOS oraz serwisem pomocy dostępnym dla smartfonów E-ZY

Data dostępności w sprzedaży oraz cena będą dostępne wkrótce.

Inteligentna obroża SOS dla zwierząt

Inteligentna obroża SOS dla zwierząt
Inteligentna obroża SOS dla zwierząt

Haier pomyślał również o zwierzętach domowych, oferując właścicielom inteligentną obrożę dla ich pupili. To urządzenie działa na podobnej zasadzie, co inteligentne zegarki: jest wyposażone w mikrofon, głośnik oraz czerwony przycisk SOS pozwalający osobie, która znajdzie zagubione zwierzę, na skontaktowanie się z właścicielem. Dzięki aplikacji dostępnej w systemie Android oraz iOS, właściciel może określić geograficzny obszar bezpieczeństwa zwierzaka, a opuszczenie go zostanie natychmiast zakomunikowane. Urządzenie posiada wbudowany GPS, a interfejs lokalizacji przechowuje informacje o przebytej trasie przez kilka dni.

Kontrola na odległość jest możliwa dzięki funkcji « słuchania » i pomaga lepszemu zlokalizowaniu zguby. Ten model GPS-a dopasuje się do każdej obroży, będzie również dostępny z oryginalną obrożą z prawdziwej skóry, w wielu kolorach.

Data dostępności w sprzedaży oraz cena będą dostępne wkrótce.

źródło: Haier

Kan

Autor |2015-03-01T08:20:48+01:001 marca 2015 08:20|Kategorie: Android, Apple, Gadżety, Inne, Nawigacje, Newsy, Produkty z Chin, Targi i konferencje|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile