Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Wideorejestrator Navitel AR202 NV – nagrywanie Full HD, tryb Night Vision i 140° pole widzenia za 169,99 zł

Wideorejestrator Navitel AR202 NV – nagrywanie Full HD, tryb Night Vision i 140° pole widzenia za 169,99 zł

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej, wprowadza do sieci Media Expert, Avans i Electro wideorejestrator AR202 NV, którego zaawansowane parametry w stosunku do ceny zapowiadają wakacyjny hit sprzedażowy. W kwocie 169,99 zł otrzymujemy optykę GC2053 z trybem Night Vision, rozdzielczość wideo Full HD, szerokie pole widzenia kamery 140°, kompresję nagrań wideo bez utraty ich jakości oraz tryb parkingowy, uruchamiający nagrywanie po wychwyceniu drgań pojazdu.

 

– Rejestratory jazdy są obecne w naszej ofercie od dobrych kilku lat i wciąż obserwujemy bardzo duże zainteresowanie tą kategorią produktów. Dlaczego? Właściciele pojazdów i kierowcy chcą zabezpieczyć się i wykluczyć swoją winę podczas ewentualnej kolizji oraz mieć dowód w postaci nagrania szkody parkingowej, o którą nietrudno na zatłoczonym parkingu pod blokiem czy hipermarketem. Nasz najnowszy wideorejestrator AR202 NV odpowiada na obie te potrzeby, a ponadto jest przystępny cenowo i dostępny w sieci Media Expert, Avans i Electro  – powiedział Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

 

Navitel AR202 NV rejestruje wysokiej jakości wideo 1920×1080 pikseli, nawet przy słabym oświetleniu, po zmroku. Efekt ten był możliwy do osiągnięcia za sprawą użycia soczewki składającej się z czterech warstw szkła oraz zastosowaniu zawansowanego sensora optycznego z trybem nocnym. Szeroki kąt widzenia kamery 140° pozwala nagrać drogę przed pojazdem, sąsiednie pasy ruchu oraz pobocze.

navitel ar202 nv

Urządzenie nagrywa nieprzerwanie w pętli, aż do momentu, gdy skończy się miejsce na karcie pamięci. Rejestrator obsługuje karty microSD do 64GB pojemności, co dzięki standardowi kompresji nagrań H.264 w zupełności wystarcza do ciągłego użytkowania. Pliki wideo można na bieżąco podejrzeć na dwucalowym wyświetlaczu IPS. Gdy zdarzy się kolizja lub wypadek, nagranie zostaje zabezpieczone i może być dowodem niewinności procesowej.

AR202 NV 1

Model AR202 NV ma kompaktowe wymiary, jego stylowa czarna obudowa będzie się komponować z wnętrzem każdego samochodu. W zestawie z urządzeniem kupujący otrzymuje ładowarkę samochodową USB-C, uchwyt typu przyssawka oraz voucher na mapę Europy w prezencie na rok!

NAVITEL AR202 NV Front min

Rejestrator Navitel AR202 NV można nabyć wyłącznie w sieci Media Expert, Avans i Electro w kwocie 169,99 zł.

 

Autor |2023-07-12T11:02:57+02:0012 lipca 2023 11:11|Kategorie: Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.