Jesteś tutaj:-, Newsy, Pozostałe, Praca, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Słuchawki Logitech Zone Wired Earbuds już w sprzedaży

Słuchawki Logitech Zone Wired Earbuds już w sprzedaży

Inżynierom z Logitech zależało na stworzeniu, małych, łatwych do przenoszenia zestawów słuchawkowych, prostych w podłączeniu do komputera, tabletu czy telefonu.

Logitech stale rozwija swoją ofertę z produktami przeznaczonymi do komunikacji personalnej i do wideokonferencji. W sprzedaży dostępne są słuchawki douszne, które ułatwiają efektywną pracę bez względu na miejsce jej wykonywania.

image processing20211124 1488549 1ildjmx

Słuchawki Zone Wired Earbuds wyposażono w najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu nadają się do pracy w każdym otoczeniu. Urządzenie posiada dwa mikrofony z wbudowaną redukcją szumów co sprawia, że głos jest wyraźny, a do odbiorcy nie przedostają się niepożądane dźwięki z biura, kawiarnii lub miejsca, gdzie aktualnie się pracuje. Zone Wired Earbuds, to również doskonała jakość dźwięku studyjnego, co zapewnia materiał membrany PET+PU. Dzięki temu słuchawki oddają czysty, niezakłócony dźwięk o odpowiednim poziomie głośności. Słuchawki pasują do każdego ucha – zestaw posiada 4 wymienne, żelowe wkładki w rozmiarach XS, S, M i L. Ponadto zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a dzięki niskoprofilowym magnesom słuchawki utrzymują się razem, gdy nie są w użyciu i nie plączą się.

image processing20211124 1488549 8guzok

Słuchawki można bardzo prosto podłączyć do sprzętu bez względu na to, czy korzysta się z wtyczki audio 3,5 mm, USB-A2U, ponieważ urządzenie zostało wyposażone w każdy typ adaptera/złącza. Samo sterowanie odbywa się za pomocą intuicyjnego, wyposażonego w podświetlenie LED pilota, który znajduje się na nieplączącym się kablu. To co wyróżnia Zone Wired Earbuds jest również wbudowana funkcja Teams, która ułatwia obsługę połączeń Microsoft Teams i innych platform do komunikacji. Urządzenie posiada certyfikaty biznesowe dla Microsoft Teams™, Google Meet™, Google Voice™ i Zoom™ oraz obsługuje platformy komunikacyjne Cisco Webex®, BlueJeans™ i GoToMeeting™.

image processing20211124 1488549 19zt9hu

Słuchawki dostępne już w cenie 449 zł.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.